Ki milyen ízt kedvel?

Nekem eddig legjobban a dohányos ízek jöttek be, azon belül is a Symphony valamint a Pyramid az inawera-tól, de be kell vallani a Mystic Juice Babilon is nagyon bejövős lett. Most viszont, hogy közeleg a jó idő kipróbálnék valami finom gyümölcsös ízt. Kíváncsi vagyok ti milyen ízeket kedveltek. Vape napot nektek!

8 kedvelés

Én leginkább a gyümölcsös vonalon szeretek mozogni abból nem volt olyan amit ne szivtam volna még :grinning:, de dohányosok közül én kifejezetten szerettem a solub grand pere - t.

4 kedvelés

Édesek, gyümölcsösök. De van hogy befigyel némi dohányos, de a fűszeres cuccok elől sem zárkózom el. :smiley: Amiket eddíg nem nagyon tudott semmi űberelni az a TPA Turkish Tobacco és a Clouds Of Lolo Flow Dunk. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Gyümölcs: Mangó minden mennyiségben, már túl vagyok 5-6 mangós aromán. A legfinomabb eddig a Nasty Juice Cushman, de a CatClub Sunburn Cat is remek (hűsítős). Ami vegyes gyümölcsben nagyon bejön a Dampflion White Queen (sárgadinnye, gránátalma, szeder, hűsítő).

Dohány: Imperia Karavana, BlackNote Perique, de a desszert dohányos vonal is tetszik pl a PJ Empire Jackpot nagyon bejön (dohány, mogyoró).

Sütis ízekben is próbáltam sokat, de ott még kiemelkedő ízről nem tudok beszámolni.

5 kedvelés

Szia! Egyetértek! A TPA Turkish Tobacco nálam a BEST! amióta kipróbáltam elsősorban azt szívom. Bátran ajánlom másoknak is!

2 kedvelés

Sziasztok! Nálam az elején csak a gyümölcs íz pörgött, lehet azért mert nyár elején szoktam át. Aztán az Ősz közeledtével elkezdtem a desszert + dohány vonalat kóstolgatni. Gyümölcs ami top volt: Twisted Flavors: Rambo Mango (A valaha volt legjobb Mangó élmény, elég neki kb. 3% is, Cat Club: Starfruit Sphynx (Guava+Csillaggyümölcs)
Desszert/Dohány: Ego Indian nagyon jó, elég nagy kedvenc lett, Égő Golden Piano is. TPA Turkish Tobacco a BEST, TPA Tobacco Black Cherry ha valami gyümölcsre vágyom :slight_smile:

2 kedvelés

Sziasztok!
Én főleg a dohányos vonalon mozgok.
Ry4, R4y Asian, Cabat X, Turkish,Rabacco Yuco ( a favorit! ), Southern Smoke. Most ezeket használom mtl-be.
Dl-ben színtiszta mentol megy mostanában.

1 kedvelés

Hi. Csatlakozom en is. En a gyumiket kedvelem.

2 kedvelés

Én kezdőként csatlakoznék, eddig inkább gyümölcs vonalon mozogtam illetve az édesebb irányba pl. Full moon dark vagy Heisenberg és Pinkman (érdekes is hogy sok helyről hallom hogy ez az utóbbi 2 hiába népszerű de mégsem kedvelt). Dohányos vonalon még nem mertem elindulni :grin:

1 kedvelés

Gyümis minden mennyiségben!:grin: Mango,málna,alma! A&L- Ragnarok, Pacha Mama Fuji Aple, Inawera málna, KTS Line Black, CVC Blue lush, és még lehetne sorolni…:grin:

2 kedvelés

Csak a gyümölcsös ízek mennek. A mentolt hanyagolom. Nagyon kis mennyiségben szerettem, de manapság teljesen kerülni próbálom. Eü ileg sem ajánlott.

1 kedvelés

Hali. Egészségügyileg miért nem ajánlott a mentol?
Én mostanában az orrspray-t váltottam le mentolos liquid-re. :sweat_smile: Majdnem olyan hatásos.

2 kedvelés

Szia.

Több vizsgalat is volt erről. dr Michael Mosley is beszelt róla az Orvos vagyok bízz bennem c műsorában. Laboratóriumban vizsgálták a cigaretta füstjét, a mentolos liquid gőzét és egy gyümölcsös liquid gőzét. A sejtek regeneralódását vizsgálták miközben kitették ezeknek a gőzőknek ill. a cigi füstnek. A menthol ugyan olyan méreg a sejteknek mint a cigifüst. A gyümölcsös liquidnél ugyan úgy gyógyult a sejt mint a sima levegön. Továbbá azt már régen meghatarozták, hogy a mentol a nikotin addiktív hatasát növeli. Nem jó még a fahéj sem. Azt javasolja, mivel nem vizsgaltak mindent, hogy valtogassuk az ízeket es a mentolt, fahejat meg hagyjuk el. Egyébként nem volt rossz vélemenye a vapelesről. Leszokás, eü állapotra jónak mondta.

3 kedvelés

Köszönöm. Akkor majd visszább fogom.

1 kedvelés

Infamous Gold új a “házamban”. De 3 nap érlelés után sok reményt fűzök hozzá. Várom, hogy a 10 nap érlelés meg legyen. :grin:

1 kedvelés

Hali.Szerintem a vanilla siamot most kóstold meg​:grin:Frissen jobb…

Lényegében, “mindenevő vagyok”. De érdekes módon, bár 47 évig szívtam az analógot, nekem valahogy a dohányosok nem jönnek be. Illetve, van 1 kivétel, az Inawera 555 gold. Amikor már unom az íz kavalkádot, olyankor szoktam rákapni.

Nekem mindenhogy bejön :yum:

1 kedvelés

Nekem nagy kedvenc a Mango Wango, más mango nem is igazán ízlett, ez olyan érett valódi gyümölcs jellegű :grin: Ezen kívül mindig van egy kis uborkas Charlies Black Ice és a narancsos Chai Thai Boba. Egyre nehezebb kifejezetten finom ízt találni ami miatt egész nap pofekelek :frowning:

2 kedvelés

Az édes ízeket imádom, a mostani favorit Barehead smores :yum: “amerikai” csokis süti mályva cukorral a háttérben :star_struck: