Ezzel most mi legyen?

Igen tudom de isten látja lelkem nem bírtam ki :rofl::rofl::rofl:de állom a szavam azért isssssss​:crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:

1 kedvelés

Bátraké a jővő. :rofl:

2 kedvelés

Jajj már azt sem tudom mit nyomjak :rofl::rofl::rofl:de küldenék mást is vattát,huzalt is :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

A hősök kertésznadrágban járnak… :joy: :+1:

Ilyen vagyok most mit csináljak na :grin:

1 kedvelés

Ha kapok egy bankszámla számot Feri bácsitól,akkor vállalom,hogy átutalom az elbukott 990ft-os liquid árát,és meghívom saját költségemen a Gandalfosokat egy sörre,üditőre,vagy kávéra,és én kérek elnézést!

6 kedvelés

Benne vagyok én is ,akár egy lónyálat is fizetek csak legyen fincsi aroma mindenkinek :hugs:

4 kedvelés

Vigyázz mert a végén mindenki meg talál hogy ez nem jó meg az nem lefolyó szökevények után akarsz fejpenzt fizetni ? :rofl: (Dr kero ugye @soltesz74 mint egy rossz parfüm :grin::rofl: )

Ajánlatom egyszeri és megismételhetetlen!:wink:

1 kedvelés

Minden másra ott a maszterkárd :rofl::rofl:

Romlottnak tűnt egy keverő gép, amit még nem rendeltem meg. Nem adnék ezzel senkinek ötleteket… csak gondoltam megjegyzem…
:roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:

Fiúk én tudom nagyon jólelkűek, segítőkészek és még nem tudom mik vagytok, de…
Ahh mind1 :slightly_smiling_face: Én inkább Kingáéknak ajánlok majd fel valamit.
Zolika kapsz megint egy nadrágos vakond képet :joy:

1 kedvelés

Már ne haragudj mégis mire gondolsz kifejtenéd bővebben?

2 kedvelés

Azért az érést meg vártam volna igaz nem mindenki rendelkezik olyan boszme keverő el mint én :rofl::rofl:.
De az fix hogy nyúlt már mellé mindenki

2 kedvelés

Nem haragszom. Csak viccelődök… (halál előtt). :smiley:

1 kedvelés

Én azt hiszem értem… Inkább ne fejtsd ki bővebben, max priviben Zolikának

1 kedvelés

Nagyon köszönöm :hugs:szerettem nézni ,olyan kis esetlen mint én :rofl::rofl:klassz nacija van :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

1 kedvelés

A keverőt értem a kiálló réz drót az a Retro rádióhoz van?

:rofl::rofl::rofl: vigyáz pozor

Ennyi… :wink: Veszélyes…