Hamisított aroma?

Sziasztok!
Rendeltem az eliquidtrafik.com -ról egy pár terméket.
A tapasztaltabbaktól kérdezném, hogy létezik, hogy hamisított aromákat kaptam? Érlelés után sem színeződött el a liquid, és az íze hányigerkeltő. A csomagolás is furcsa. A Vamire Vape RedLips címkéje elég fakó, és olyan mintha ollóval lenne kivágva (alul látszik) és kézzel ráragasztva a flakonra. Meg is van gyűrődve. A VDLV Poire címkéje meg ragad, az íze ugyanolyan. Az Eliquid France Energy Drink aroma érlelés után elszíneződött, nagyon finom íze van és a csomagolása is rendben van.

4 kedvelés

Lehetséges, hogy kimérős aromát kaptál címkével. Feltételezem szavatossági idő sincs feltüntetve.

5 kedvelés

Mintha rég lejárt, és napon kifakult aroma volna :thinking:

2 kedvelés

Szerintem meg biztos hogy az

2 kedvelés

Nincs rajta szavatossági idő, de most, hogy jobban megnéztem a RedLips 10 ml-es flakon címékéjén az szerepel, hogy 30 ml. :worried:

5 kedvelés

Akkor meg pláne “kimérős”

5 kedvelés

A Red Lips-ből szerintem nincs csak 30ml-es változat.Valami rémlik valakitől hogy már vettek onnan Vampire aromákat és mind kimérős volt, de nem 100%

2 kedvelés

De ez így gusztustalan szerintem. Rendelek és nem küldenek semmit az oké, átvertek… de küldenek ilyen “kimérőset” , ami szerintem nem is ecigiaroma, ki tudja mi van benne?! Lehet mérgező is, legalábbis az ízéből kiindulva. Rájuk írok, kíváncsi vagyok mit mondanak. :roll_eyes:

6 kedvelés

Nyugodtan átírhatják pink lips-re… :roll_eyes:

Hát részemről teljesen igazad van. Én nem szeretem ezeket a “kimèrős” aromákat. Gondolom ez nem is volt feltüntetve az adott oldalon.

3 kedvelés

Nem volt feltüntetve, de még az árából (1750HUF) sem lehetett arra következtetni, hogy nem eredeti terméket árulnak. Az energy drink ízű, ami eredeti és finom is, csak 1400HUF volt. Mindegy legalább az a pár ember, aki ezt olvasta nem jár így. :slightly_smiling_face: Írtam nekik egy kisregényt, majd megírom a fejleményeket, ha nem ignorálnak.

7 kedvelés