Ezzel most mi legyen?


Ez valami borzasztó rossz. pedig ezt írják róla:

Inawera - Tobacco US Red - Dohány ízű aroma - 10 ml
Ha szereted a dohányt ízt, ezt az aromát muszáj kipróbálnod: a dohány-rajongók favoritja, ráadásul remek áron. Karakteres, erős dohány íz jellemzi, klasszikus formában, tehát egyéb hozzáadott íz nincs benne. Egyszerű és nagyszerű!
Én valami égett műanyag ízt érzek Technokol rapiddal, és esetleg petróleummal, meg valami édeskés, de semmilyen gyümölccsel nem azonosítható műanyag íz.
Van itt például olyan, hogy rendelések megtekintése / újrarendelés / visszáru .
A visszárura kattintva megnyílik a termék visszaküldés. Legalább a bontatlanokat visszaküldhetem nekik? Nem kell olyankor fizetnem 3-szoros fuvardíjat? Már azon is gondolkodtam, hogy visszaküldöm nekik simán, saját költségemre. De hogy most ezt az oldalt megláttam, elkezdett érdekelni hogy kitöltöm például téves rendelés címen, és kérek helyette valami mást.

1 kedvelés

Hívd fel a boltot nem híszem,hogy valaki csinált már ilyet

1 kedvelés

Vagy csak egyszerűen ajándékozd el valakinek,aki vagy szereti,vagy szeretné kipróbálni.

azt nem hiszem.

Ízgarancia van náluk ? Nem hiszem.
Másik oldalon van,de az párszáz forinttal több úgy tudom.:blush:
Soha nem csináltam ilyet hogy visszaküldtem volna .
Max annyi hogy nem ízlett az aroma.
Én ezt is szívtam,szívom,semmi technokol íze nem volt ,már amennyire emlékszem az általános iskolaira​:grin:

Anno voltak ismerőseim,akik esküdtek a technokol hangulatjavító hatására. Állitólag vidámak lettek tőle. Érdekes,ez egy idő után kívülről szemlélve észrevehetetlen volt. :joy:

Azhad Black Cavendish például nekem nem ízlett,nem szívom el mert váááá:rofl:inkább elajándékoztam olyan 80-90 millit bekeverve niccel,alaplével.
Tudom sose pupákoltam volna el :grin:

Ti “fiatalon” nem nitróval hígítottátok a trinátot ? :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Ott van a kitöltendő táblázatban: “Téves rendelés” Kipipáltam, és elküldtem, most várok. A bontattlanokat akkor is visszaküldöm, ha nem adnak helyette semmit. A bontottal esetleg kínlódok, várok/ kevergetem mással, majd kidobom, ha végleg nem bírok vele. Az a legnagyobb baj, hogy hármat rendeltem.

Olyan szegények voltunk,hogy husáng volt a kikapcsolódás tárgya. :joy::joy:

@Zolika -nak ízlett átveszi…

1 kedvelés

Petróleum, vagy terpentin, már azt is tippelgettem, de az édes része is beazonosíthatatlan. Inkább égett műanyag, mint málna. De aki szívott ilyet, az mondja meg!

Mennyi százalékban keverted be és mennyi ideje ?
Én nem tudom ugyan ,de ez nem téves rendelés hanem csak simán nem ízlik neked.

Málnaaaaa??? Soha nem volt benne málna​:flushed:ez simán édeskés dohány

Téves, mert ha akkor kapcsolok, hogy RED azaz valami piros gyümölcsös, soha a kosaramba nem teszem. Azt hittem, csak simán USA mix, mint sok más gyártónál is. Ez a RED nevű pancs csak egyedül a Gandalfnál kapható. Már ez is gyanús.

1 kedvelés

Én ezt a kérdést úgy tettem volna fel: Emberek,ezt és ezt rendeltem,de nagyon nem ízlik. Kinek okozhatok vele örómet azzal,hogy elküldöm neki? Nem vesződnék a visszaküldéssel. Mellényúltam,így jártam. Mindenkinek van szerintem ilyen története. A visszaküldés,már akkor idegeskedéssel jár,ha még csak gondolkozok rajta,nem ha még el is kezdem.

Nem lehet,hogy el csomagolták sehol nem írja,hogy gyümölcsös?

Kéri akkor valaki?

1 kedvelés

Jellemzők:

Tradícionális amerikai dohány aroma
Intenzív ízvilág
Prémium minőség
10 ml-es kiszerelés

?

1 kedvelés

Ezért írtam,hogy lehet elcsomagolták.
Itt a gyártó oldal én itt veszem.