Romlott aroma

Üdv segitene valaki hátha más is járt igy . Sikerűltt romlott aromát venni ami 1hónapja le járt és be is keverttem mivel nem néztem a lejaratot mi a sorsa dobjam ki? Köszi ha valaki válaszol

Szia!
Valóban romlottnak érzed, vagy csak a szav ideje járt le?
Nekem van bekevert liquidem ami legalább másfél éves és annak sincs baja, pedig már bekeveréskor csak 2 hónap volt a szav ideje.

5 kedvelés

Még meg se merttem kostolni ezér keresem a választ elöbb a szav dátum az 1hónapja le járt

1 kedvelés

ha nem büdös kóstold meg ha jó szívd el.

5 kedvelés

Én kevertem már be fél éve lejárt aromát (csak később vettem észre, akkor még elraktam az üvegcséket), nem volt gondom. Igazából ízlelni kell :slight_smile: Ha rossz, akkor vagy eleve nem is ízlett volna, vagy tényleg rossz :slight_smile:

7 kedvelés

Véleményem szerint nem lesz vele baj.
Olyan amit ismersz már egyébként vagy először próbálod?
Egy kicsit nyugodtan kóstolj meg belőle valamelyik tankban. Es az illata milyen?

5 kedvelés

Vinomnak tűnik az illata

1 kedvelés

Akkor tedd félre amíg érnie kell, aztán megkóstolod, és ha jó, elszívod :woman_shrugging::blush:

5 kedvelés

Köszönöm a segitséget

4 kedvelés

Egy M-type aromáról hogyan állapítsam meg például, hogy romlott? :thinking::rofl:

Vagy a surström aromáról? :rofl:

Ha már nincs az a finom rothasztott hering íze és illata akkor tuti romlott :face_vomiting: :rofl:

3 kedvelés

Ez így reggel nem jött jól… :smiley:

Ez még este volt :rofl:

este sem próbálnám, mi lenne szegény sörömmel… :smiley:

Nem tudom. Mi lenne? Egy jó kis surström után egy jó pofa sör? :rofl:

Hát, szerintem azonnal én lennék a “sörcsap” :wink: Kicsapolnám :smiley: “Jó pofa sör” :smiley:

Eh, nem tudod értékelni a gasztronómia csodáját :rofl:

Csak javítana az ízvilágon a szájban,nyelven. :joy: