Ezzel most mi legyen?

Vajon hány szett fér el azokban a zsebekben? :wink:

1 kedvelés

Kábel gyárban nem műanyagbolhával fogom felfogatni :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nem tudom, nincs ilyen nadrágom :joy:
Zolika? A zsebek miatt lettél gyűjtő? :joy:

1 kedvelés

Kettő különböző a napi limitem :rofl::rofl::rofl:
És ez a keverőgép :stuck_out_tongue_winking_eye:már nagyon DANGER :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Á…ebbe már nem férnek bele,ezekhez már BŐRÖND kell,az is a piaci cíkos gurulós KOCIIIIIII​:rofl::rofl::rofl:

Attila! Nagyon jót mosolyogtunk, köszönjük :joy: Te tudni fogod, hogy miről van szó :wink::beers: Erre a csomagra a vendégünk vagy most :grinning:

1 kedvelés

Bedohatnátok egy olyan opciót, hogy egy kávét(sört vagy seduxent :grin:) a csomagolónak, csapatnak az ilyen helyzetekre :grin:

5 bejegyzést új témára osztott fel: Solub / Inawera aromák

Amúgy K jó az alap igaz először rendeltem tőletek de biztos nem utoljára lányom most nézett aromákat így most is nálatok pakolok a kosárba . :grin:

2 kedvelés

Nem látom a redet a kosaradban :rofl::rofl::rofl::rofl:

Nőiesen van pakolva zéró dohány elven :grin:

Nah akkor küldöm is a bankszámlaszámom @Bishop kollégának és a cÍmem @Zolika kollégának :smiley: Minden jöhet hozzám, elszívom még a kalucsni aromát is és elköltöm bárki pénzét :smiley:

Dobj mellé egy Iw málnát is :stuck_out_tongue_winking_eye:

Van itthon egy régi kedvencem érdekel ?

Áaaa inkb HP málna :grin:

Voltam katona ,de nem ittam ilyeneket :rofl::rofl::rofl::rofl:

Aztarohadt :smiley: Van benne alkohol? Mert akkor inkább megiszom :smiley:

Voltam tót katonákkal na azok voltak durvák egy karéj kenyér 3 fújás ciff ablakmosó hú :cold_sweat:. Ha te már láttál valakit 2 és fél perc alatt atom részegnek :rofl:

Nagyon szépen köszönjük a bizalmat és a kedves szavakat :blush: Vaperina kuponkódot ne felejtsd el használni :grinning:

A meztelen csiga kevesebb nyáloon csúszik mit azok :rofl::rofl: