Ezzel most mi legyen?

Hát izé…gyümölcsös fennhangokkal igérték :flushed:
Gaben ! /Lali /Akkor ezzel most át@tak?:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Jahogy fennhang, meg olyanszerű :smiley:
A Perique-ről van beszéd egyébként?

Igen ,kérem tisztelettel :grin:még pár napos ez igaz,de ki bírja ki kóstolás nélkül​:thinking:

Mondjuk amit írnak,ammán biztos hogy különleges íze van :rofl:nekem biztos :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Bővebben? Az milyen?

1 kedvelés

Olyan izé…nem hiszem hogy szeretni fogom ,ez nem olyan amiket szoktam :rofl::rofl::rofl:most büdi dohány nem vagyok terhes ,és nem is vagyok kívánós rá :rofl:

Három nap után kivonatost kóstolni… kezdő :rofl:

Még csak most kezdtem volna ,de azt hiszem be is fejeztem :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Azért megemlíteném,hogy le a kalappal a Gandalf előtt a hozzáállásuk miatt! Ugyan még nem vásároltam tőlük sosem,de ezek után,ha szembejön,fenntartások nélkül fogok! Mert bárki bármit mond,ez felettébb korrekt hozzáállás!

8 kedvelés

Köszönjük a kedves szavakat :heart::blush: Ez részünkről alap. Ha már szetteket és nic-et nem árulhatunk, legalább vevő orientált hozzáállásunk legyen :wink::joy::joy:

6 kedvelés

Azt írja a gyártó: elégítsem ki a vágyaim,ne nézzek vissza,meg ehhez hasonlók :rofl:erre meg tessék ,belenéztem rendesen :rofl::rofl::rofl:

Amíg dohányos aromákat szívtam,a Black Note-k dobogósak voltak nálam.

Hát akkor hajrá, elégítsd ki magad. Mármint a vágyaidat :rofl:

Rábeszéltél,várok 30 napot még,ha nem bejövős akkor tiéd stipi stopira :joy: :joy: :joy:

az első és a második szám között nincs tizedes vesző…nem semmi :joy: ja az árra gondoltam…

Lekötelezel :smiley:

3 kedvelés

Egyébként milyenre keverted?

Elvileg papírig öntve 50/50/6 :flushed:elkanoltam? :flushed:

Perfetto :ok_hand:

Perique: 40 nap után igen jó, illetve kevertem olyat is, amibe ment egy tényleg hangya szőrszálnyi Latakia. Az is azbeszt lett.
Frissen egy enyhén mézes szotyolahéj íze van. :grin: