Ezzel most mi legyen?

De vigyázz, ez málnás pvc, nem sima. :grin:

Küldjek egy kis epres dohányt kóstolóba? :rofl:

Vagy van még egy kis Ivett féle barackos kesu, na az mindent visz.

1 kedvelés

Semmi gond, bárki mellényúlhat az ízek terén. Mindenkinek van már negatív élménye :wink::grinning:

3 kedvelés

Ha Éva bevállalta a sült :bacon: akkor én a Redet​:rofl: de nem értem az enyémmel semmi baj nincs :smiling_face:

1 kedvelés

Abból a márkából már nem veszek semmit ,pedig van aki szereti :grin:

2 kedvelés

És még mindig tartom, hogy egész jó :slightly_smiling_face:

1 kedvelés


Valójában nem piros, de sötétebb, mint a többi. Balról az 555gold, jobbról az RY4. Csak amazoknak semmi szaga. De az ismerős. Bekeverve, majd érlelve, később majd lesz valami ízük.

Nekem minden,de minden nagyon ízlett sohasnnfjmysndj sem nyúltam mellé sndjdjdididucebyjyiq​:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

A probléma az én úgy látom,hogy keveset keversz min.keverés 100ml nem 10ml :joy:
Meg oldódnak a gondok csak beszélni kellett volna velük…

3 kedvelés

Aztán majd az operatív törzs kimutatja az US red koncentrációt a szennyvízből. :grin:

1 kedvelés


Ezt csak a szinek miatt ,ízre pedig egyik sem málnás :smiling_face:

2 kedvelés

Nekem az epres macaron mindig kókuszos, thats life. :man_shrugging:t4:

Én meg semminek nem tudom megmondani, hogy milyen ízek vannak benne. Volt egy liquid amit nagyon kedveltem, de nem tudtam milyen ízek vannak benne. Aztán rendeltem egy direkt kókuszost, és akkor tudtam meg, a kókuszt éreztem benne.
És ha már ennyiszer leirtam, jöjjön még egy van benne :joy:

1 kedvelés

Köszönöm, hogy válaszoltak, most olvastam el az e-mailt. Nekem bármelyik verzió jó, ha itt nem kéri holnapig senki, akkor visszaküldöm. A levásárláson meg még ráérek gondolkodni, nehogy véletlenül megint mellényúljak. Nem 2db 10 ml -est szoktam egyszerre rendelni, a többit még nem teszteltem. De azok, ha nem büdösek, lehet kísérletezni az erősséggel, és az érlelési idővel. RY4-et nem kóstoltam, de a szokott illat, jó lesz. Az 555 Gold semi illat, de ha elszívom, olyan, mintha most sodortam volna magamnak egy jointot (Nem sok cigit sodortam életemben, inkább készen vettem, de egy kicsit mintha érződne rajta a papír íz, mondom, nem csoda, ha a cigisek annyira kedvelik.) Lehet, hogy érlelés után több dohány íze is lesz. A Gentleman is érzik a mogyoró, nem kevertem be még, majd ha a többiek elfogynak, vagy ráérek bekeverem. Aminek nincs visszataszító illata, azokkal nem sietek keverni. Reklamálni azok után biztosan nem fogok. Inkább legyen valaminek gyenge íze, mint rossz.
@Janos_Groszeibl 30 ml-eket szoktam keverni, ezek a tömény bekeveretlenek. 5 % -ra hígítva már ennek sincs semmilyen színe, csak szaga.

Igen gondoltam csak vicc volt…

1 kedvelés

Az is látható a képen, hogy a 2 jobb oldali az bontatlan. Még alátétnek sem találtam üres fehér papírt ott, ahol fényképeztem. Annyira sebtében készült a kép, hogy nem volt időm 2 szobával arrébb menni üres papírért.

Nekem is van , szerintem nem rossz aroma , az 555 gold meg nagy kedvenc , remek mogyorós íze van .



Ezek általában két hetet érlelődnek , és nem is naponta , két naponta szellőztetés.

1 kedvelés

Vagy, amit mi fel tudunk ajánlani, hogy ne kelljen postázni, hogy megtartja a 2 aromát, és mi jóváírunk Önnek 1500Ft-ot, amit le tud vásárolni nálunk :slight_smile: A 2 aromát pedig elajándékozza, vagy eladja facebook csoportban.

Szóval felajánlották, hogy akár el is ajándékozhatom. Aki kéri, az írjon privátban! Különben visszamegy. Azt írták feladhatom akár levélként is. Akkor nem olyan drága. Tíz-húsz aromáért nem sajnálom a futárnak azt az egy-két ezrest, de itt csak kettő bontatlan, és esetleg még 1 bontott van. Érték meg 0, ha ajándéknak megy.

TB? Pedig abból a Dark Fire tök jó :smiley:

A black note-ra is láttam hasonló jókat :grin:hááát…illatra eléggé az a tipikus hamutartós brrrrr dohány :flushed:
De azt írták van benne gyümölcs isssss​:flushed::flushed::flushed::flushed::flushed:még nem érzem benne :thinking::thinking:

Bleknótába gyümölcs?