Ezzel most mi legyen?

De ez nem PIROS! Nézzél má fel a Gandalfra. Azoknak csak RED van, és más semmi.
Ezt túrtam már tegnap az Interneten órákig. Mindenhol a red nélküli kapható, de az én folyadékom színe is halvány pirosas.

olyat nem gyárt a gyár… :slightly_smiling_face:
az nem usa mix…valami saját kreálmány lehet.

2 kedvelés

Ezért akartam visszaküldeni. Különben eszembe sem jutott volna. De ha a Gandalfék kotyvasztották akkor igyák is meg.

1 kedvelés

Ennyi…jogos…

2 kedvelés

Nem tudom mit küldtek vagy kevertél de ennek ilyennek kellene lennie :


A MUJI mellette sem fehér,de ez tutira nem rózsaszin :flushed:ez június 02.-i keverés

1 kedvelés

akkor csak el csomizták…mondjuk gyárba nem találtam… :slightly_smiling_face:

Mindegyik piros?

Csak halványan. Bekeverve már nem látszik rajta. De: Megszagoltattam az asszonnyal, azt mondja égett PVC szaga van. Az az egy biztos, hogy még soha semmilyen aromám nem volt ilyen intenzív büdös. M -type ba beleszagolsz, csak halványan fenyő, esetleg makk, érlelés után még szelídül az íze. A Heisenberg illata sokkal gyengébb, pedig az bekeverve mindent kiüt. Ez ráadásul még büdös is, de nagyon. Mint egy több napos döglött patkány.

1 kedvelés

Háát ha nem jó beszélj velük…én kidobnám ha büdős…

1 kedvelés

Feri ! Ha küldesz egy címet privátban,nagyon szivesen küldök neked az én kevert redemből is !!!
Vagy akármelyik kevert löttyömből !

1 kedvelés

Kotyvasztottuk? Kedves Ferenc!

Semmit nem kotyvasztunk és kikérjük magunknak ezt a lejárató kampányt. Ugyan nincs nálunk hivatalosan ízgarancia, mégis felajánlottuk Önnek a termék visszafizetését, vagy azt is mondtuk, hogy megtarthatja és jóváírunk Önnek 1500Ftot, amit levásárolhat.

És de, létezik US red. Nem USA mix!!! US Red!

Üdvözlettel: Gandalf Liquid

3 kedvelés

Na de miért van égett pvc szaga? :thinking: :rofl:

Hát ezt már sajnos nem tudjuk megmondani. Másnak még nem volt vele problémája, az ízlés szubjektív dolog. Mi például a mojito-t nem tudjuk elszívni, más meg imádja.

2 kedvelés

Feri ne izgulj, ahányszor én már mellé nyúltam…üdv a klubban. :grin:

Majd @Zolika le teszteli…

A próbababa…hagyj copjon ő. :rofl: :rofl: :rofl:

Küld el ,majd én megírom mi az a polivinilclorid :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Nagy igazság, ezért nem lehet aromát ajánlani, szvsz.

1 kedvelés

Akkor elnézést. Belenyúltam, mert nem kellett volna az ismeretlenből mindjárt hármat rendelni. Eggyel még csakcsak elbajlódok, vagy félreteszem.

1 kedvelés

Továbbá szeretnénk szépen megkérni, hogyha bármi gondja van, nekünk jelezze először. Amint látja munkaidőn kívül is foglalkoztunk a problémával. Ön ma este 6 után írt, amire mi kb 1 óra elteltével válaszoltunk is Önnek.

5 kedvelés