Én már nemtudom itt mi segíthet

Én ezt még mindig nemtudom hova tenni hogy hogy tudjátok nagyjából mindenki ilyen alacsony vatton használni. Most amit lefotóztam maradt minden csak a 0.9 es afct kibanyasztam azt bele tettem az 1,4 eset mert egyrészt a 0.9 nél szívtam fel a liquidet a kazántérbe nemtudom miert. De most így kb 1 ohm 0,94 et ír és én nemtudom nincs jó ize de 30 watt körül érzem azt hogy hát hogy valami van. Most vagy mégis van valami a moddal vagy nemtudom de én 20 alatt nemtudom szívni.

Sok benne a vas,ahogy kinga is írta. Ez a watt nem elég arra hogy azt a sok huzalt felmelegítse.

1 kedvelés

Igen, normális, egyrészt a mod elektronokája nem elég pontos, ezért néha 1-2 tizeddel mást mér, másrészt a huzalnak más az ellenállása hidegen, melegen, tisztán és koszosabban. Ha nem jelentős az ugrálás (<0.2), akkor nem kell vele foglalkozni.

1 kedvelés

Értem, meg lehet jobban le kell szórítani de megszakítani se akarom.

Dwarw melyik jó aliexpressen?
Az alberich 2 esetleg valakinek volt már hozzá szerencséje?

Én vapsea márkát vettem, azzal nem volt bajom.

1 kedvelés

Na akkor megnézem azt.

Nekem pedig ez a 2. ,ez jobbnak bizonyult.
A chimley-n fordítva van rajta a jelölés, ezen kívül ok.

4 kedvelés

Én is tőlük rendeltem,maximálisan elégedett vagyok.
Ja, és rendeléstől számítva kb 2 hét múlva nálam is volt.

1 kedvelés

Jólvan. Köszönöm a segítségeteket.

2 kedvelés

Alberich 2 úton van felém… Nem várok sokat tőle, de a kíváncsiság nagy úr! :wink:

2 kedvelés

Össze kell hangolni. Én ezt úgy hívom, hogy ohm-watt-levegő szentháromság. Valószínűleg azért szivod fel a liquidet, mert a szűk levegőt túlságosan erős vákuummal szivod. Plusz az a sok fémnek nem elég az a watt amit adsz neki, így ami liquid megül a tekercsen azt szivod fel. Ha össze tudnád hangolni, mondjuk a 2.1es AFC-hez pont passzol a 4-5 menet huzal. Viszont, ha szűkebb levegővel szeretnéd használni akkor inkább szálhuzal kéne bele. De mindenképp hézagosan. Mert akkor nem a tekercs tetején ül meg a liquid, hanem beszívja a vatta. Ergo a sok fém lomha, ezért rosszul porlaszt.

8 kedvelés

Jólvan majd még próbálgatom. Annyi még hogy amikor a gyári volt bent 1,2 afc-vel az hézagos is volt de én akkor se tudtam 20 watt alatt használni föleg nem 13-16 wattokon amit a legtöbben használnak. Meg ez a Dinner lady igazából az egyetlen amivel nagyon rossz, a vandy vape rhinoval édes és jobb ízü lehet hogy ez valamiért egyáltalán nem jó ebbe a tankba?

Nekem minden liquid jóízű volt a Brünhilde-ben, azzal a setup-al amit írtam. :slightly_smiling_face: Kíváncsi vagyok Neked is beválik e. Nekem olyannyira bevállt, hogy 1.5 évig használtam.

3 kedvelés

Köszönöm a tanácsaid! Kíváncsi vagyok én is, de az egy kis idöt vesz igénybe mert még rendelnem kell.
Meg volt aki azt tanácsolta hogy 1.5-ös magon 7 menet nemtudom te próbáltad-e vagy ki próbálod-e de megosztom veled hátha tudok ezzel egy kicsit én is segíteni vagy ötletet adni.

1 kedvelés

A másfeles magot még nem próbáltam, de erre is mindenképp kíváncsi vagyok. Lehet Nálad pont ez lesz a nyerő. :slightly_smiling_face: Kell a kísérletezés.

1 kedvelés

Ha valami fejlemény van mert azért ez idöt vesz ígénybe, vagy elakadok ide írjam majd?

Igen, ide.

4 kedvelés

14 bejegyzés egyesült egy létező témába: Boldog Szülinapot! :heart:

Sziasztok! Nemtudom ez eljut-e még valakihez. Arra jutottam a Brunhilde-val hogy befejeztem nem érdekel én nem szenvedek vele. Mult napokban hallottam olyat is hogy igaz az a dl verzió de az illetönek csak egy adott márka egy adott huzaljával volt jó. Hát én nem tudom ezt finanszírozni, meg vape mérnök se vagyok hogy itt nagy dolgokat vigyek véghez. Az egyszerüség kedvéért vettem egy Voopoo 510 adapteres pnp tankot, jelenleg jó lesz ez. Viszont van egy kérdésem evvel kapcsolatban. De nem szeretnék megint nyitni új kérdést, bár lehet az lenne a jobb. Tehát az van, minden úgyvan beüzemelve ahogy kell söt még 50/50 es a liquid vagyis kb. max 55-56 a vg dl porlasztókhoz vm6, smrt d14, vm5. Elkezdem használni aztán leteszem pl. fél órára utána az eslö szívás nagyon jó olyannak kéne mindnek lenni. Utána már nem az igazi néha olyan érzetem van mintha száraz lenne a slukk (nem égett vattásra gondolok). Mintha túl nagy lenne a vákum a tankban. Nem tud megfelelöen szaturálódni a coil. Van amikor befogom a levegözöt megszívom aztán mennek a buborékok a vatta nyílásnál a tankba. Olvastam azt hogy van aki meg lazítja tüvel a vattát nem próbáltam még. De kíváncsi lennék ti mit mondtok erre megoldásnak. Mert a bosszantó az hogy van egy vvc porlasztós gépem is (amit írtam is talán régebben) annak ocsmány borzasztó minöségü coiljai vannak. A 0.3 és 0.15 szo szo használható és annál szinte akármennyit szívom egyszerre konzisztensen jól van likviddel ellátva a coilja. Most tudom megin írtam egy valaggal de reméllem ebben tudtok még nekem segíteni.

2 kedvelés