Brunhilde MTL és Pioneer V1.5 - Nem jönnek a gyümölcsös ízek

Üdv, Nekem van most kettő fajta tekerős kazánom, gyümölcsös ízt akarok kicsikarni belőlük, de annyira ízetlen az egész, a mogyorós meg dohányos ízek elég jók főleg a dohányos, de a gyümölcs?.. egyik a Vapefly Brunhilde MTL RTA másik meg a BP MODS Pioneer V1.5. Van pnp mtl-re való gyári porlasztóm is, most abba használom, abba cseszett jók az ízek Vapefly Nicolas II de minden liquidet nem tud kezelni mert beég, ezért hogy spóroljak szerettem volna tekerősre megcsinálni.

Szia

Milyen húzal, milyen vatta, hány mag, mennyi watt? És képek a bevattázott tekerésről több szögben.

Jó kérdések! nem gondoltam ennyire bonyolult, de mutatom azért. Az enyik ez és gyári: BP MODS Single Coil #2 (28Ga Ni70, MTL) ami a képen van a fused azt azért vettem mert kezdő vagyok, és nincsenek ilyenjeim szval vmi kellett. A brünibe is ezt a fusedet raktam, eredetije a 1.0ohm 26GA (Ni 80) csak az most brutál koxos azért nem abba fűztem, azzal a dohányos és mogyorós liquideket jól kiadta. A brünibe most a fused van,











és igen látom én is hogy tré… de a lábai miatt nem tudtam betenni, nem ezekhez az oszlopokhoz vannak a fusedek amit vettem. A plexit kazántartón levő tekercsek, a tisztább az eredeti BP mods a másik az eredeti brünié, de a fuseddel a brüni így is túlteljesítette a BP mods kazánját! mert legalább adott vmi ízt!

Nem ismerem brüncit, de nem sok ez a vatta? :thinking:

Mennyi watton hajtod? Próbáltál fejjebb menni addig, amíg még kellemes a gőz?

A vatta 2.5-es, ja próbáltam sehogy nem jó, ennél a gyümisnél nem, de mondom gyári pnp porlasztóval tökéletes. Úgy 17 körül, de ezt mikor hogy érzem, de ez az átlag.

A piot 2,5-ös magra sima szálhuzallal tekerd szerintem. Kezdjük itt. Én ugyan dohányos kivonatosokkal használom, azokkal tökéletes. Nehezen hiszem, hogy egy pio ne lenne jó, de hátha. Szálhuzalból nekem az ni80 jött be, de ss-el sincsen sok íz elmaradás. A kanthal nálam némileg kevesebb ízt produkál, de azzal sem mondanám rossznak abszolút

Oké megfogadom. Dohányossal meg mogyoróssal tökéletes nálam is, a pnp porlasztó rövid és szűk is, a driptip is rövid, egyenesen az ízeket az arcomba küldi, még a másik kettőnél tágasabb és hosszabb az út is, lehet ezért, de fene tudja! kezdőként úgy se fogok rájönni… Mutatok többet a brüniről csak érdekességből…


Szia!
A brunhildaban fejjel lefele van a coil…sokat segít ha jól van benne mert így sehogy sem lesz jó. Fordítsd meg hogy a lábak ne fejjel lefelé legyenek hanem síkban makd vatta nelkul egesd le es csipesszel mikor izzik szepen igazítsd össze hogy egyben legyen a coil

Várdai István üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2023. máj. 6., Szo 9:51):

Megcsináltam, tényleg jobb lett! Ennél a brüninél azért van torok hatás is 3-mas nikbosternél, a pnp-nél nem jön át így, dohányosra most igen jó lenne azt hiszem!

Megtéptem Hildának a haját! Hihetetlen rossz asszony és friss házasok vagyunk! Mindég a hajával van a baj! De legfőképp azzal ha kínálom egy kis szeszkóval nem hajlandó az


egészségemre inni! de majd megoldjuk mi ketten! :grin:

2 kedvelés

Fodrásznak azért ne állj be :rofl:

Jo punk frizura. :grinning::grinning::grinning:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.