Én már nemtudom itt mi segíthet

Sziasztok!
Sajnos élöben nemtudok senkivel ilyenekröl konzultálni, de már azon vagyok hogy nemérdekel semmi az se hogy sok lehetöségtöl elesek, vagy veszek csak eldobhatósat vagy azt se hanem a jól bevált dohányt esetleg eun kivülröl pattintóst aztán befejeztem.
Még amikor a nagy fellángolása volt az elfbárnak akkor egyik ismerösömét kipróbáltam nagyon megtetszett, vettem én is, aztán vettem Hcow ex7000 eket. Utána jött a vezetés mocskossága. Gondoltam akkor veszek nem eldobhatósa És innentöl csak a lejtön megyek lefele.

  1. Elfbar FB 1000: van saját ebc meg jó bele a pnp is saját gyatra íz pnp fröcsög meg folyatott rendesen.
  2. Innokin Klypse: ereszt, tud fröcsögni is ha nincs benne 1,5 mili a 2 böl ereszt, télen még inkább.
  3. Vandy Vape Rhino végre nem ereszt nagyon, de ótvar coil sokszor 5. slukkra égett vattás íz.

Ezek után gondoltam akkor veszek egy Brunhildát meg egy tetszö modot az WISMEC Reuleaux RX G Mecha.
De valami nem kóser, annyi hozzátartozik hogy elösször (gyári coil) csak egy kb.2000mah 15A-es Sanyo-t tudtam bele rakni kb. 2 hétig utána vettem Golish 25A 3000mah. Elsö furcsaság 10A különbséget egyáltalán nem vettem észre maradtam ugyan azon a watton. A másik furcsaság mikor ezt konstatáltam néztem egyet hogy van aki tizen pár 20 watton használja én meg 20 alatt de még ( nemhiszem el pontosan nem emlékszem) de inkább 30 közelébe. Lehet ez az miatt hogy elöször nem a megfelelö akkumulátor volt benne? Utána rendeltem ezt a Superfine mtl fused clapton vandy vape precoil 0.7 elsöre hagytam 0.7-en és most is 30w on van de 50+w is tudom szívni ez normális??
És nemtudom kezdtem 24-26 most 30-40 közt kb. 1 hete van benne ez a coil.
Az ízek… normálisan nem érzem érdekes bele tettem a vandy vapeba is abban majdnem csak jobb íze van Dinner Lady Bubble Trouble ice longfill. Sok hüsítése sincs elötte beletettem egy elfiqet is Cherry-t azon nincs is rajt hogy ice tehát még nem is a leg durvább elfiq de olyan hüsítést tolt hogy sokan szerintem el se tudták volna szívni. Az a baj annyi bajom van, a liquidekre ki se tértem.
Számomra az elfikek az etalon azokban érezni a hüsítést is a többirre csak ráírják (enyhe tulzással) ízük erös és BENZOÁTOSAK ez fontos. Mert arra jutottam, freebase kegyetlen, a többi nikotin só is max elmegy, egyedül ez ami selymesnek mondható. Továbbá ízügyileg rettentö kevés íze van a legtöbb liquidnek föként nikotinsókrol van tapasztalatom de mondjuk a Vampire vape banana concentrate is mar mergembe szinte tisztan beletettem anno az fb1000 be de ugy se volt íze.
Próbáltam rövidre venni hát ez kb 1 év hozadéka a Brunhilde meg kb 3 hete okoz örömöket de inkább csak találgatásokat fejtörést. Meg olyan is volt volt benne egy liquid végefele rácsöpögtettem egy másikat hude finom antimatter ribizli mondom most ujra vattázom kimosom belerakom azt akkor már nem volt max fele olyan íze egy tank végére meg kb. semmit nem éreztem.
Egyszer régebben még a hcownál kaptam ízvakságot is semmi nem segített és utána egyik ízüt se éreztem rendesen úgy szívtam el most meg olyant nem lehet szerezni az is borzasztó volt…
Tehát kérdéseim mégeyszer öszefoglalva:
Az akku okozhatott valamit? Éna rra tudok gondolni hogy a belseje elsö bekapcsoláskor beállt a gyengébbre most meg nem megy vissza vagy csak elromlott.
Amugy is mi a fene hogy 50 watton is tudom szívni?
Más is ennyit szenvedett a porlasztós szennyekkel?
Más is ennyit szenved a nikotinsókkal?
Azt el is felejtettem hogy 2 haverom kipróbálta ma a bunhildát és szerintuk van ize (0.7 el) 20 watt alatt is de erösebb magasabbon.
Sajnos lehet valamit kifelejtettem ami ilyenkor az embernek eszébe se jut,meg próbáltam rövid lenni már amennyire én tudok meg ezt lelehet röviden írni.
Ha valaki segít annak nagyon köszönöm, nagy fába vágja a fejszéjét az biztos.

Szia! Most végül mi a probléma? Első körben a leírtak alapján tegyük tisztába a dolgokat. Wismec nem mecha. Brünci MTL vagy DL? És mit szeretnél elérni?

Esküszöm nem értem. Az akku belseje beállt a gyengébbre? Milyen gyengébbre? Mi az, hogy beállt? Mire gondolsz ezzel?

Szia.
Az itt jelenlévő AKTÍV tagokkal szerintem kijelenthetjük:íze minden liquidnek van amit keverünk.
Ott valami gebasz lehet ha nem érzel semmit akár már 50 :flushed:watton.(amit nem tudunk mtl,dl ? Mert eléggé tág ugyanazzal a coillal a 10-50 w tartomány :stuck_out_tongue_winking_eye:)
Nem vagyok nagy szakértő de nem a 2-3000 mah adja az ízt neked :wink:

1 kedvelés

Milyen liquidet használsz? Kész vagy te keverted?

Milyen tekerés, hány ohm?

Brünci a legrosszabb választás volt, kényes tank, nehéz megépíteni jól megfelelő tapasztalat hiányában.

Próbálj meg kicsit összeszedettebben írni, csak a lényeget, tehetsz fel képet a tankról, tekerésről, az aroma flakonjáról, a húzalról, hogy kicsit képbe kerüljünk, hogy mid is van pontosan és azt hogyan használod.

Nem lehet, hogy valami dl setupot próbálsz meg használni keves watton?

Íztelen liquid típikusan akkor szokott lenni, illetve ez lehet az egyik oka. A köpködés is rossz wattra utal (kevés). Milyen vattát használsz? A vattázása kritikus a brüncinek.

Szóval több info kell, de csak a lényeg.

3 kedvelés

Szerintem meg segítség kérés volt, csak egyelőre nem tudja mit és hogy kérdezzen :blush::+1:

3 kedvelés

Szerintem ezt meg nem tudhatod. Itt nem szokás pár mondat után komplett személyiségleírást készíteni senkiről, szerintem maradjunk a témánál személyeskedés nélkül.

6 kedvelés

A kérdező védelmében! Ha jól látom, akkor a wismec érthetetlen módon a " mecha" nevet színvariációként adta, ami elég szerencsétlen választás egy kezdő szempontjából. Ellenben tökéletes, összezavarásra, káoszképzésre.

2 kedvelés

Fotó-nyugalom-válaszok elolvasása-átgondolás, Fotó-nyugalom-válaszok elolvasása-átgondolás.
Ha ezeket a lépéseket ebben a sorrendben sikerül betartanid, akkor tuti kibogózzuk a történetedet, és megoldjuk. Nincsen itt semmi baj, csak hatalmas a káosz. Még. :wink:

1 kedvelés

Ohh, kedves @Bishop ! Nagyon boldog születésnapot kívánok :blush::birthday::clinking_glasses::hugs:
Ja nem születés hanem torta :joy: akkor azt! :blush:

2 kedvelés

Excited Happy Birthday GIF by Mickey Mouse

Boldog tortanapot!

2 kedvelés

Boldogat :blush:

Jaj de kedves! Köszönöm szépen. Bevallom, a második kávém előtt, próbáltam rájönni mi lehet az a folt, ami valójában nem az, csak hát a zoomolás kis felületekre ilyenkor még gondot okoz.

A leírtak alapján az akku kapacitásból pont nem a színvariáció ugrott be! :grin:

És ha már köszöntgetés, akire vonatkozik,annak
received_839496070942844

1 kedvelés

Ó, de jó is apának lenni. :joy:

Boldogot! :wink:

Hungry Cake GIF

3 kedvelés

Szerintem a kérdező is azt gondolta, vett egy mecha mod-ot, azért is zavart be az akku vonal. Azonban vett egy normál modot " mecha" színben. Azért valljuk be, nem egyszerű ha nincs információ és totál kezdő az ember. Persze utólag nem bonyolult. De oda el kell jutni, hogy “utólag” legyen. Vagy jó helyen kell kérdezni. Ezt a lépést megtette!

3 kedvelés

Szia @Magicflipper878 először is, üdv köztünk! :hugs:

Mindenképpen tegyél fel képeket a tekerésről. Hány ohm, hány watt stb. Minél több az infó annál jobb.:slightly_smiling_face:

Ami szerintem fontos, hogy honnan vetted, rendelted az akkukat? Ha esetleg kifogtál egy hamis akkut, ami nem olyan ritka manapság, akkor az nem fogja leadni a megfelelő teljesítményt.

Milyen vatta, és a tekerésedben nem túl szoros? Másik moddal próbáltad a tankot? A keverésed hány %-os? Hány mg-os? Olyan is lehet, hogy a túl sok nikotin nyomja el az ízt.

6 kedvelés

Ez szerintem hosszab lett mint az elöbb, de részletesebb. Ne haragudjatok de ennyi problémát nemtudok jobban letömöríteni, föleg hogy van egyszer a porlasztosokkal vívott harcom meg most a brunhilde. Amint látható lesz.
De tényleg röviden, eldobható szuper.
Porlasztós egyik fajta ereszt vagy másik nem de égett íze lesz 5. slukkra. Ízt se hozza úgy, nem szuper.
Brunhilda wismec egyenlöre rosszabak mint a porlasztós elödjeik. Nagyon nem szuper.