Én már nemtudom itt mi segíthet

Mikor befűzted a vattát, akkor mennyire ment bele nehezen? Rend szerint nem fogja túlságosan a huzal, tehát mikor befűzöd akkor érzed, hogy közrefogja a huzal de nem túlságosan. Ezt azért jegyeztem meg, mert nekem 2 nap után kezd el sárgulni a vatta, ezért előre látni, hogy cseppet szoros. De ez attól is lehet, hogy összenyomott tekerést használsz. A hézagos szerintem sokkal jobb. :slightly_smiling_face:

0.6 - 0.7 ohm körül lesz kb, ehhez nekem a 2.1-es AFC volt jó, 16 watton.

Amit az akku ráereszt a tekercsre. De a többi tényezőt ismerve én ezt már kizártam.

Az nem baj. :slightly_smiling_face: A kis amperszámú akku kis teljesítményen teljesít jól, a nagy amperszámú pedig nagy teljesítményen. A teljesítményt pedig az ohm határozza meg. Nagy ohm = kis teljesítmény, kis ohm = nagy teljesítmény. Ez inkább azt igazolja, hogy én tévedtem az akku kamuságát illetően. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nem baj.
Azért kérdeztem mert így elvileg ha jól matekolok kész 60 ml hatos erősségűd van,ha mást nem tettél bele.

1 kedvelés

De az már 250ml 100mg/ml-es nic só…szóval egyáltalan nem drága

Hát nem csak ugy önmagában sok pénz

Olyat nem keverek,de 20%-osat igen :smiling_face:
Ankara,Dc pisztácia :grin:

Összmennyiség:
60ml
PG/VG arány:
53.33PG/
46.67VG
Nikotintartalom:
12mg/ml
ennyit ir a vegyítö

Ha másik tankra váltanál, én kezdőnek egy dwarv fl-t javasolnék. Gyümihez kiváló, dohányt és desszertet én nem szeretem vele.
Klasszisokkal jobb ízeket hoz mint a brünci.
Ha pedig nem jön be,egész jó áron el tudod adni.

És nem mellesleg aliexpressen olcsó…és szép, letisztult tank, de ez mar ízlés dolga

A pénz kevés embernek nem mindegy :wink:

Majdem írtam a MS-en 45 :joy:

Neztem azt is klónra lenne pénzem csak nem is ez a baj, hanem olvastam hogy elszínezi sötétítí eléggé a liquidet és énnekem amikor elsötétült ugyan porlasztósban akkor megdöglött a liquid elment az íze teljesen rossz lett elvilega hötöl. És én ettöl félek

Annyira jól megcsinálták a kínaiak hogy ebből nem vágyam az eredeti :rofl:

Akkor nem is szólalok meg :grin:
A tudat bennem,hogy magyaroknak adtam pár forintomat :smiling_face:

1 kedvelés

Én csak a liquid “megpirításától félek”


Ez kb 1 hetes vattázás,nem is tudom hányadig adag benne.

1 kedvelés

Erkölcstelen vagyok :rofl:

Lassan kiszállok ebből a buliból mert olyanokat olvasok amit pályafutásom alatt még sosem.

A liquidet nem pirózod meg, nikotin színeződik el.
Ha kokszos a tekerés akkor megy gyors vattacsere.

Jó is a pirított pisztácia :smirk:

Úgy a legfinomabb :blush: