Én már nemtudom itt mi segíthet

Akkumlátor nem befolyásolja az ízeket !
A tekerésed nincs összhangban a vattáddal és a levegőzéseddel.
Vagy nagyon nem jól sikerült a keverés sem.
Az akkut ne hibáztasd se a modot.

Nemtudom több videót néztem róla hogy kell úgy csinálta ahogy ott mutatták.
A liquid az biztos jó maximum nem kellet volna felhuzni a 20 mlt 60 ra hogy erösebb legyen.
Az akku meg mod egyáltalán nem szeretném kifogás legyen hanem félek hogy elromlott a nem megfelelö akku hasznalata miatt meret mikor beletettem azt ami bele való akkor se produkálta azt mint amit masok is írnak hogy 10-en pár vatton hasznaljak.

Azt hogy érted hogy felhúztad 60ra?

Ez a kedvenc vattám. :slightly_smiling_face: Ezzel a legjobb minden is. Nekem pont fordítva volt, szálhuzallal melegedett.

Hagyd a fenébe a FT videókat !
Neked kell kitapasztalnod milyen levegőző betét felel meg,ne az mondja már meg nekem mi a jó amit sok pénzzel megfizet valaki !
Tegyél bele nagyobb levegőbetétet,tekerj le pár karikát a coilból és vattázd be úgy ahogy az előbb.
A puding próbája az evés :wink:

Azért a YT videók tudnak segíteni, bár azzal teljesen egyetértek, hogy max csak indulásnál. Utána bizony valóban a saját tapasztalat mutatja meg mit hogyan. De ehhez néha türelem is kell, az meg sok embernek nincs.

2 kedvelés

Ha ezt úgy érted, hogy a 20ml liquded mennyiségét felhúztad 60ml-re akkor ott minden íz kuka. Attól nem erősebb lesz, hanem egyszerűen semmilyen.

1 kedvelés

Nem lehet, hogy longfillről van szó? :thinking:

A 20-as longfillt se húzzuk fel 60-ra :thinking:

Hát mennyire?? Mert úgy mondják…

És igen longfillröl beszéltem

Rendben. Milyen nikotin erősségűre “húztad” fel,és milyen alappal?

4 db Zap 70vg 30pg 18mg/ml es nikotin benzoátos só
a the liquidcityröl

Ez azt jelenti olvasatom szerint hogy 40 ml niksót hozzáborítottál 20 ml aromához.

20ml aroma 60 ml-es flaskàban. :wink:

Tényleg,belekeveredtem :rofl:

Ilyet vettem párat mostanában, ezért rögtön erre gondoltam.

Köszönök minden segítséget! Hat magamba jövöre se jöttem volna ezekre rá.
Ha az utóbb feltett kérdéseimre nincs is idötök válszolgatni. 2 dolgot mindenkép jó lenne ha tudnátok még segíteni.
Az egyik most akkor rossz lehet a mod? Az akku miatt, meg az ellenallás is azért ugrál vagy szinte meg kell szakítani a lefogató hernyócsavart?
A másik gondolkodtam az Alberich 2-ön szerintetek azzal nem nyúlnék így mellé? Nem neztem meg még FT videóját se róla meg csak az se drága meg ott alull van adeck de felül levegözik ha jól tudom.

Van aroma amit 33%ban kell keverni?:thinking:

Igen. Az baj? Mert tiszta nikotin sót csak az antitpd röl lehetne venni de valami 60 euro.

1 kedvelés