Én már nemtudom itt mi segíthet

Nagyon szép tekerés! :heart_eyes: De kissé szorosnak tűnik a vatta. Nem nagyon, csak éppenhogy… A huzal mellett látszik, mert ott sárgás a vatta, a vájatban lévő rész pedig szép fehér. :slightly_smiling_face: Nem tudom milyen lehetett az amit több ideig használtál, de némi koksznak kéne/kellett volna rajta lennie. Ez azért lényeges mert, ha nem adja le az akku a megfelelő teljesítményt, akkor túlhűl a huzal, ezért nem lesz ízes. Ez meg olyan szép, hogy leteszem a hajamat! :heart_eyes: De valami az output-al lesz, véleményem szerint. Vagy a moddal. :thinking: Amit szerintem megpróbálhatsz, az a saját tekerés. Úgy olvastam ez gyári előretekert. 7 menetet látok, de ennek az 5 is elég. Én 2es magra szoktam tekerni 5 menetet, de a 4 menet sem volt ritka. A huzal pedig ugyanez volt :arrow_down:

Röviden, szerintem sok a fém. Kevesebb menet, 4 vagy 5, es 2es mag is elég ennek. Jelenleg én is a BP Mods vattáját használom. Szerintem hosszú a betörési ideje, főleg akkor, ha sok van a vájatba tömve. Brünci nagyon háklis, ezért csak érzéssel. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés