Első MTL RDA-t, de milyet?

Bevallom, csak az évszámot figyeltem! Jogos! Sorry.

Semmi gond, velem is előfordul :slight_smile:

Tisztelettel

Szeretném mindenkinek megköszönni a segítségét, kedvességét és idejét! :smiling_face::smiling_face:

3 kedvelés

Azért én még egy kis matekkal fárasztanálak :slight_smile:. Azt írtad, hogy 10-12 szál hiits-t szívsz, ami a 0,5 mg-os nic adagjával 6 mg/nap. 18-20-as alaplevet szeretnél keverni magadnak. Ez azt jelenti, hogy 1 ml liquiddel az eddigi napi nicotin fogyasztásod 3x-osát vinnéd be 6 ml -nél pedig összesen 108-120 mg/nap lenne a nic fogyasztásod. Ez iszonyat különbség.

2 kedvelés

Dehogy fárasztasz! Köszönöm, hogy segíteni szeretnél. Igen, tudom, hogy horribilis mennyiségnek hangzik ez a 18-20 mg/ml, csak abból indultam ki, hogy szívtam már olyan erősségűt, és kb. ki sem esett a számból. Ilyen “elhajíthatós valamit”.

Megfogadom a tanácsotokat, és keveset keverek be először többféle erősségben. 10-12mg/ml erősséggel kezdek.

1 kedvelés

Szeretném megköszönni Mindenki segítségét, nagyon hálás vagyok érte! :pray:

Már tudom, hogy PG-t, VG-t, nikotint honnan szerezzek be, hogy RDA helyett RTA-át akartam, hogy hogyan számoljam ki a nikotin erősségét, valamint hogy ez egy támogató, segítőkész emberekből álló közösség.

Végül a Vandy Vape Berserker 3 MTL RTA-ra esett a választásom. Várom már nagyon. :flushed:

6 kedvelés

Sok sikert, én nagyon megszívtam a bersi2-vel :sweat_smile:
Igaz, az klón volt…

1 kedvelés

Oh, jajj! :joy::joy: Reméljük a 3-as verziót javították vagy jobb lett. Klón ide vagy oda. :flushed:

Ha érdekel a kálváriám a bersivel, olvasgasd nyugodtan:

Egyébként meg én is kezdő vagyok szóval simán lehet hogy egyéni bénázás állt a háttérben :sweat_smile:

1 kedvelés

Én nem szeretnék véleményt mondani.
Nekem nem volt, így nincs is jogom hozzá.
Csak azt szerettem volna írni,
ha nem is lesztek “barátok” az nem a vape, és nem is a te hibád.
Akkor tovább kell lépni és keresni egy másikat, úgy is meg lesz
a neked való. Sajnos ez egy ilyen sport :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés