Kezdeti útba írányitás!

Sziasztok!

Keresek egy olyan készüléket ami hosszútávra nyújt takarékos megoldást,

és hozzá olyan fejet ami kis gőzt termel, a cigit (golden virginia ultra slim) úgy szívtam hogy egyből tüdőre,

de átállok nem probléma, amit olvastam a hozzászólásokban RTA a gazdaságos

de ti jobban tudjátok.

Mivel most a második 5% elfbaromat szívom ez brutál ízes ezért kiprobálnám aroma nélkül is vagy kevésbé ízesen.

Rendeltem egy Doric 60-ast 0.2Ω-os porlasztóval.

Mellé szeretnék egy takarékos szettet az ajánlásokkal.

2 kedvelés

Szia. Mi az , hogy takarekos szett? Ez attol fugg mennyit gozolsz. Persze az mtl takarekosabb, mint egy nagy dl gep.

A 0,2 ohm- os porlaszto pont, hogy nem lesz takarekos.

Nem a kezdeti befektetésre gondolok.
Az első fellángolásom volt a 0.2 ohm

3 kedvelés

Ha a cigit akarod utanozni akkor mtl. Valami olcso rta plusz mod. En nem vennek beepitett akusat. Kulso aksi plusz tolto.

2 kedvelés

Szia! Most végül is mit keresünk, mi a cél? DL-ből nem ugrik be hirtelen egy sem ami gazdaságos lenne és kis gőzt produkálna.

Hogy az istenbe lehet a cigit tüdőre szívni egyből? Nekem sosem sikerült, pedig próbáltam. De az analógnak olyan légellenállása van, hogy azt csak szájba tudom szippantani. Tudom tudom, megfogtam a kérdésed lényegét. Bocsi.

1 kedvelés

Mit értesz ez alatt? Keresek egy olyan készüléket ami hosszútávra nyújt takarékos megoldást. Készülék=mod? Csak mert, hogy keresel hozzá fejet is

Olcso modbol en a thelma solot mondanam. 21700- as akkuval. Mtl- ben biztos kibirja a napot. Rta- t nem tudok ajanlani. Vagyis tudnek, de kene tudni az osszeghatart. Meg kell drot, vatta es par szerszam.

3 kedvelés

Nekem simán ment. Nem próbáltad elég kitartóan :grin:

Pláne egy slim cigit! Valóban nem voltam elég kitartó! De azon keresztül levegőt venni?

Srácok, én hívtam cooi11-et a csoportba…egy jó ár/értékű rta mtl szettet szeretne. Plusz a csetreszt…huzal, vatta, liquid, akku, töltő

Ár/ érték arányban a pioneer 1,5-öt meg sem közelíti semmi. És ez már nem csak az én véleményem. Természetesen sourcemore-os vásárlásnál huszonvalahány dollárért. Bár az eredeti árat is bőven megéri szerintem.

3 kedvelés

Mondjuk szerszam teren nem kell nagy dolgokra gondolni. Regen megvettem egy komplett keszletet, hogy legyen. Talan ketszer hasznaltam. Amit hasznalok egy csavarhuzo keszlet, ollo , koromcsipesz es egy kis csipesz. Az sem vaper. Azt elo sem vettem. Olyat hasznalok ami mind belefer a super sorb- os dobozba, hogy magammal tudjam vinni. Nekem tokeletes. Es a korom csipesz mindenre is jo.

Ok. Dobunk neki ossze valamit. Vagyunk itt elegen.

Több mint harminc éve dohányzom.
A DL-t megrendeltem és még nem érkezett meg,
és most olvastam a szerelhető porlasztós tankról.
A YouTube mutatta a DL füst gépeket és nekem
nem látvány kell hanem a nikotin telitettség.
Amikor el szívtam a cigarettát, utána nem kívántam egy-két óráig.

2 kedvelés

Sajna én most nem tudok nonstop itt lenni…most több időtök van nektek együtt :slightly_smiling_face:

Valami osszeg hatarra szuksegunk lenne, hogy ugy tudjunk ajanlani.

Elmondom a véleményemet, aztán jönnek majd, kik mást mondanak. Nagyságrendileg a dohányzás után dohányzáshoz minél közelebbi élményt keres az átlag, megkönnyítve az átállást. Én magam nem hiszek a szívjunk azonnal valami gyümist vagy desszertest megoldásban. A fent említett pioneer, kivonatos dohányos aromákkal (pl. La tabaccheria, Azhads, Tvgc, Black note) közelítőleg képes hozni a hamutartós élményt. Van sok jó ízvisszaadású tank. Kinek mi jött be. Sokkal drágább is van mint a pioneer, de annyival nem jobb, mint amennyivel drágább. Szerintem.

2 kedvelés

Dehogy sajna ez! :joy::joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Kezdjük az elején.
Szia, üdv nálunk :heart:
2. Mennyi pénzed van az indulásra?

1 kedvelés