Probléma teljesen új ként

Sziasztok
Teljesen új vagyok itt és még a vapelésben is.
Adott egy Smok Morph 219 kit, amit a gyerek itthon hagyott, nem foglalkozik vele ,neki nem jött be" címszóval. Próbáltam már elég sok helyen utánna olvasgatni dolgoknak. Így már tudom, hogy egy dl kazánnal állok szemben vannak némi valymi kevés infóim. Olvastam, hogy aki kezdő a vapelésben az inkább Mtl- lel kezdjen. És el kezdtem törpölni, hogy akkor most mit kezdjek ezzel a géppel? Vegyek rá esetleg egy másik tankot, ami Mtl? Vagy egy átalakítót 810 - 510 drip tipre? Ennek a kazzának állítható a levegő adagolása ezért elgondolkodtató.
Ha új kazán akkor abból milyet tudok rá tenni?

2 kedvelés

Szia.
Nem kötelező mtl kazánnal kezdened,ha ami van az nem válik be akkor fektess be mtl kazánba.
A mododra bármilyen 510 csatlakozós kazán rátekerhető .

4 kedvelés

Az rendben, hogy nem kötelező. Viszont én dohányzom és arról próbálnék áttérni. Így az egyből tüdőre nem tudom mennyire jönne be.

3 kedvelés

Szia István! Amit Zolika írt teljesen élhető. Sajna a kiben leledző Sub ohm tankot nem tudod annyira beszűkíteni , hogy hozza az Mtl-t.

3 kedvelés

Akkor nincs mit tenni… Próbáld ki :bangbang:
:grin:

1 kedvelés

Hát egy két apróság kelleni fog hozzá.

Volt akinek sikerült Dl -el is átállni. Ha erős dohányos vagy kicsi a sanszod rá!

Erős dohányos igen.

2 kedvelés

Ezt ki kell próbálnod.Nekem nagyon bejött,azóta is DL fan vagyok.30+ évig volt cigi.Ha úgy érzed nem az igazi, akkor veszel MTL tankot.Esetleg kölcsönkérni valakitől lehet még megoldás.Pár nap alatt kitapasztalod,hogy melyik a jobb. :thinking: :saluting_face:

3 kedvelés

Következő kérdés :grin:porlasztó vagy rta ?
Mennyire vagy nagy dohányos,van-e már kevert aromád ?
Menni fog az mind így kezdtük :fist_right::fist_left:

5 kedvelés

Ráadásul vannak is akik segítenek. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szerintem inkább kezdésnek vegyél egy ursa nano pro podot 1 vagy 1.2 porlasztóval, nehogy megfulladj…vagy a kedved is elmenjen az élettől. Ha azt kevésnek érzed de már nincs cigi, akkor előveheted a füstokádót.

4 kedvelés

Ezt köszönöm is

2 kedvelés

Mindkét dologban érintett vagyok :joy::joy:
Azzal szoktam le,és vannak kicsapongásaim is :joy:

1 kedvelés

Kicsapongás,mármint analóg felé?

És ahogy olvasok a sorok között alsó hangon több mint 15-20 éve szívod a bűzrudat.

3 kedvelés

Jajj dehogyis ! A dl és az mtl csak a vape :muscle:
Annyi pénzemben van hogy dehogyissss​:rofl:

1 kedvelés

Első neki futásra szerintem porlasztó, amit cserélni lehet benne. Olvasgattam az építésről is, de az még odébb van, lesz. Töltött cigit szívok. Napi 2 doboz elmegy, ha nem több. Nincs még semmim se keverve. Egyenlőre csak nézelődöm és próbálom felfogni a sok infót. Akksit kellene vennem a géphez, illetve az aksikhoz töltőt ahhoz, hogy tudjak majd kezdeni is vele, mert ami benne volt az kuka.

3 kedvelés

Azért gondoltam, hogy nem a legjobb, mert az első pár napban, hétben köhögtet, na most egy kipufogócsőből szívni nem a legszerencsésebb, biztos lehet, de nem a legkönnyebb módja. :sweat_smile:

5 kedvelés

Igen kb. így ahogy mondod

2 kedvelés