E cigi, mint "gyógyászati segédeszköz"

Ezek kezelésére a melegebb, forró gőz jó szerintem pl.: szauna stb… szóval erre biztos nem alkalmas az e-cigi szerintem, persze ártani sem árt annyit mint a cigi, de a legjobb az ha addig nem szív semmit… így is lehet nikotint csökkenteni. :slightly_smiling_face:

A másik témát (THC) szerintem ne nagyon feszegessük mert nem csak illegális de elég sok baj is volt amcsiknál a házilag összekókányolt cuccokból…és sajnos vannak nagyon szomorú esetek. Nem szabad! Nem erre való! Mint a legtöbb korlátozást stb… azt is Amerikának köszönhetjük, hogy az e-cigit jobban elítélik, mint a hagyományos cigarettát, csak azért mert néhányan nem rendeltetésszerűen használják… Egyébként biztos vagyok benne, hogy azokban az államokban illetve helyeken ahol legális a Marihuána ott vannak is gyártók akik ellenőrzött körülmények és megfelelő hozzáértéssel készítenek THC-s liquidet.


Igaz nem bódító, de legalább jótékony hatású, a CBD!

CBD -s liquidet lehet kapni és rengeteg jótékony hatása van. Csakúgy, mint csepp vagy kapszula stb… formában fogyasztanánk. Bár én nem látom túl sok értelmét liquidben, mert a csepp azért jóval koncentráltabb és egyébként is sokkal jobbakat is lehet gőzölni annál…mármint ízben. Meg azért sokkal kézenfekvőbb, kényelmesebb naponta párszor csepegtetni nyelv alá, de legalább van vapelhető opció is ami mindenképpen jó lehet, ha más nem kipróbálni. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés