Dead Rabbit M probléma -> amiből fan club lett

Értem, a gyárit felejtsd el! :smile: Milyen vattád van még? Akár 2 db 3mm is megteszi, ha nincs 6mm-es.

A HellVape nézte be, a hozzáadott vattával, mesh-sel…erre értettem.

Azt figyelem, most hogy szinte érintőleg ér bele csak a vatta az árokba, és 1-2 perces szüneteket tartok 2 slukk között, így teljesen hozza, amit kell 55 watton. Úgyhogy tuti, hogy a vattával van gond. Hogy az elhelyezkedésével, vagy a minőségével, azt nem tudom még.

A gyári vatta nekem is hamar megégett. Én arra tippelnék, de persze kell neked a Nexmesh, ha “nem mondtam volna még”? :rofl:

Van vagy 8 féle. Kibontva. Meg amiket még nem próbáltam. :joy::joy::joy: Beleteszem majd a wotofo gyáriját is. Másodiknak

Lassan “beszerzés alatt” . :joy::joy:

Wotofo jobb lesz, de Firebolt M, Vandy Vape még jobb! Ja és Nexmesh! :rofl: De nem akarlak rábeszélni! Még a végén jó lesz! :hugs:

Viccet félretéve, először vettem hozzá egy 10-es csomag Hellvape SS316L 0.15omh-os mesh-t. Hááát, Nexmesh óta, csak porfogó lett!

@Bishop hallgass @Rhombus -ra. :blush:
Dead Rabbit M építésben ő a :prince:

Dead Rabbit M -hez nem kell más, csak :



Jah, meg lötyi és kb. 30 watt. :grin:

1 kedvelés

4 kedvelés

Csak a Vaperina és a Dead Rabbit M. :heart_eyes:
Hallom azért a tiéd is rotyog kicsit. :grin:

Igen, nyuszi az ilyen rotyogós! :rabbit:

Kicseréltem a vattát a wotofo 6mm-esre. 10 láncslukk után még jó.

2 kedvelés

Nálam csak a láncsslukk játszik, akkor állok csak meg, ha kifogyott a likvid! :innocent: Meg ha olvad a driptip :rofl:

1 kedvelés

35 watton láncslukkolva lejjebb vett levegőzéssel működik, de ízben van veszteség rendesen.

1 kedvelés

Na majd a Nexmesh, ha megjön azzal már nem lesz ilyen gond!

3 kedvelés

Nekem speciel a Nexmesh Clapton S lappal az ízintenzitás 40 és 60 W-on ugyanaz. Annyi hogy töményebb és jelentősen több a gőz.
Ma hajnalban vattáztam át. Égett íz, dryhit nincs.

Az előző vattába 6k slukk került, picit már karcolt, látszólag csak 2-3 kicsi barnább folt volt. 36-42W-on ment.

Fotózni lusta voltam, sry :sweat_smile:

3 kedvelés

6k az szép.
Én 3k-nál cseréltem, de lehet, hogy bírt volna még többet is. :grin:
Fotót mindig tessék készíteni. :grin:

Tegnap este megrendeltem a Nexmesh claptont, meg rendeltem még vattákat, az itt ajánlottat is. Amíg megérkezik, addig pröbálkozok még a meglévőkkel. Kíváncsi leszek.

3 kedvelés