Dead Rabbit M

Üdv !
Ma vettem Dead Rabbit R Tank mellé egy Dead Rabbit M Tankot is. Kíváncsi lennék, hogy ki milyen vattával, illetve mesh lappal használja ? Válaszokat előre is köszönöm.

Már ha van valakinek az mtl tengerben.:rofl:
Vandy vape mesh akármelyik anagyból ha nem vagy érzékeny NI-re. Egy általános vatta ajánlat az még a szalonna vagy vapefly fiber

3 kedvelés

Én tegnap rendeltem meg. :joy::joy: Kis kínai jelzett,hogy elkezdte keresni a ruháit amiben idesétál. Majd egyszer ideér. Úgyhogy megköszönöm, ha majd leírod, neked mi vált be. Kapkodnod mondjuk nem kell. Kis kínai kis lépésekkel. :joy:

2 kedvelés



Ezek gondolom jók lesznek. Wotofo azért jóval olcsóbb.

3 kedvelés

Mitől ? 10db meg 10db
Vandy vape mash spulniban 2500 max és 1,5 méter
Szallona anyi amennyi 80 szor ziher bevatazol belőle
Vapefly fiber szintén zenész
Nekem Doom X mash van. Egy szakajtó az egész mert nem be lóg az alsó itatóba a vatta hanem közvetlenül veszi fel.

Tudnál linket küldeni, vagy fotót. Nem szeretnék felesleges dolgokat venni. Köszönöm.

Mesh

Vatta tetszés szerint ez mind. csík vatta

3 kedvelés

Ismerős helyzet…:rofl::rofl::rofl:

Amit csomagoltak hozzá, azt kipróbáltad?
Írj majd róla véleményt kérlek.

Csak a Wotofo Clapton Mesh-t tudom ajánlani bármibe; a legsz@rabb agyonfikázott meshtankból (pl Kylin M Pro vagy Wotofo Profile X) is kihozza a legjobb ízeket. A “Clapton S” kisebb méretű, 0.15 ohmot írnak rá de nekem mindig 0.20-ra jött ki és 50 watton vígan el lehet vele gőzölni.

A Wotofo vattáról viszont Vandy Vape mesh vattára váltottam mert ezerszer tovább bírja (volt olyan hogy 2-3 hónapig nem kellett cserélnem, persze segített ebben hogy egyik liquidem sem kokszolt).






5 kedvelés

Még nem. Majd írok.

2 kedvelés

Köszönöm. Akkor ezekből veszek. :blush:

2 kedvelés

Hát, nekem a wotofo vatták nagyon sokáig bírják…
Majd lehet kipróbálom a vandy vapet is.

3 kedvelés

Nah, megvolt az első építés. Hát nem sikerült.
Nagyon szárazra futottam, rettenetes égett íz jött a számba. Ez attól lehet, hogy nem ritkítottam meg eléggé a vattát ?
Újra építettem, úgy tűnik jó lesz.

Képet róla ha lehet. Ha riktítod kevesebb levet szállít. Lehet nem ér rendesen a laphoz a vatta és egyenletlenül hevíti a vattát.

2 kedvelés

Hát most sem jó. Rettenetes égett íze van. 0.25-öst raktam bele, 39 wattot szívtam.



Olyan mintha a közepe nem érne hozzá . Magas az ív vagy nem tolja fel eléggé a vattát a rugó (össze eset a vatta). Én még szoktam lapítani mert hiába formazod meg a lapot akkor sem marad teljesen íves. Esetleg picit kivag az adott mesh ből az egyik lefogató oldalon 1-2 mm lejebb kerül és nem kell újra vattazni vagy meglapítod.



3 kedvelés

Valószínűleg nem ért hozzá rendesen. Hát a tanulópénzt meg kell fizetni. Vattázás után nyomjam finoman a vattára ?

1 kedvelés

A vatta szárazon nagyobbat mutat . Ha benedvesíte össze esik. Vagy rá nyomod vagy kissebre vágod később a mesht . Néha elnézem én is a vatta menyiséget.

Mennyire fogja bírni az a mod? Vagyis inkább az az akksi? Remélem mindig lesz nálad feltöltött tartalék.