Vattázás segítség

Sziasztok , egy Wotofo Profile M -hez szeretnék vattázási tanácsokat kérni . Már az 5. Vattázást csinálom . De sehogy sem jön össze , ritkítottam , raktam keveset , raktam többet . Néztem videókat , vágtam 45fokba alulról / felülről , de a vége mindig ugyan az . Égett kaparó érzés. Kb 40-50 slukk után , a vattán látszik is .

Mintha nem szivná fel a vatta, pedig tényleg rendesen meg ritkítom , és egyáltalán nem tűnik soknak a vatta. Kb 2sec slukkot tudok rá húzni mert egyből cseszi meg a torkomat.

Esetleg tanács vagy ötlet ?

Pár kép a mostani vattázásról.
Ja és az ízeket se adja rendesen.



Szia !
Ugyanez a problémám volt nekem is.
Itt megtalálod a választ : https://vaperina.cc/t/dead-rabbit-m-problema/23509
https://vaperina.cc/t/dead-rabbit-m/23289
Képek alapján a vatta nem ér rendesen hozzá a meshez + ferde a mesh.

2 kedvelés

Köszi meg próbálom ha haza értem , egy kérdés . A 6mm vattàból te szoktàl leszedni ?nem túl vastag ?

Ritkítani szoktam és vágni is. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia. Ahogy latom a lap is ferde, de az a vatta nagyon keves. Feszulnie kell meshben. En regen nagyon sok mesh tankot es rda- t hasznaltam. Feszuljon es vagd le 45 fokban. Akkor jo lesz. Vagyis jonak kell lennie.

1 kedvelés

Rendben , megnézem ha haza értem , köszi :smiley: majd jelentkezem, hogy sikerült .

3 kedvelés

Reméljük sikerülni fog. Ha nem, írjál ide.
Itt biztos tudnak, tudunk segíteni szívesen. :blush:

3 kedvelés

Haza értem újra építettem . A végeredmény




Remélem jó lesz :face_holding_back_tears::joy:

A jelölt helyen meg van törve a mesh ?

Hogy csinalod? Bele fogatod a lapot es utana huzod bele a vattat?

Úgy néz ki össze jött :grin: el se hiszem.
Szép gőz a hangja is más. 4sec slukkot is simán bírja , kaparás és utóíz nélkül. Eddig 2 se volt .
Köszi a tippet és az olvasnivalót , hatalmas segítség volt .

3 kedvelés

Elsőnek bele a lapot , majd át huztam alatt a 6mm vattat egy kicsit le nyomtam a vattaval pecket, úgy könnyebben ment . Most szépen fel is nyomta a mashlapra. Az volt az egyik gond szerintem , hogy pár helyen nem érte a lapot.

Igen igen , most mindenhol éri .

1 kedvelés

Szívesen. :blush:
Örülünk, hogy segíthettünk. :blush:

4 kedvelés

Szuper. Akkor ez is jo lett. Ezert is jo itt lenni. Segitunk egymasnak. Forever Vaperina.

6 kedvelés