Dead Rabbit M probléma -> amiből fan club lett

Hajrá! Várjuk a beszámolót! :rabbit::dash::blush:

A gyári meshel (bár csak először próbálkoztam vele egyszer) szerintem az a gond a claptonhoz képest, hogy nagyon vékony, és nehéz nem megnyomorgatni.
Pl én miután a vatta megszívta magát, kilazítom a csavarokat és lejjebb nyomom a mesht, hogy tutira ráfeszüljön. Ennek azért kicsit nagyobb tartása van. A gyárival (meg az olyan jellegűekkel) nem tudom mennyire kivitelezhető.

Igenis értettem :saluting_face::sweat_smile:

Jelenleg a gyári ss mesh-el, wotofo vattával fordítva nyesve (mondjuk ezt még finomítanom kell) 42 watton, fullra nyitott levegővel, elpöfékelek. Némi hiányérzet azért van az ízeket illetően. Úgyhogy tovább tornázok majd a történeten, míg olyan nem lesz, mint ami nekem kell. :wink:

1 kedvelés

Szegény kijelző… nem lennék a helyedben amikor majd takarítani kell, a levestől…:rofl:

Ablaktisztítóval havonta le szoktam pucolni, de ahogy észrevettem igényli a finom gőzöket! :blush: Inkább a billentyűzet ami macerásabb tisztítás szempontból. :man_shrugging:

Na kérem, felszerelkeztem. A képen, csak a direkt ehhez való utolsó rendelésem szerepel. De van még a tarsolyomban pár lehetőség. Megküzdök ezzel a tankkal úgy döntöttem. De nem elégszem meg az ajánlott watt felével. Kivéve, ha úgy is hozza azt, amit várok tőle.

3 kedvelés

drukkolok!

Szurkolok én is.
Fejleményeket várjuk ide.
Látom, te sem apróztad el a vásárolt mennyiséget. :grin:

Hajrá! A cloud 9 vatta érdekelne milyen, majd írd meg kérlek! :blush:

Hány mm-es ez amúgy ?
Erről nem találtam infót.

Ne piszkáljátok a fantáziámat lécccccciiiii :rofl:
Meshem nem volt még​:thinking:
Csendben jegyzetelek amúgy :rofl:

Akkor épp itt az ideje vásárolni. :grin:
Nem drága. :blush:

Nem a drágaság hanem a mennyiséggel van gond​:joy:
Még egyet ? :thinking::rofl:

Mesh-ed még nincs … szóval ez lesz az első. :joy:
Nekem holnap érkezik a második. :grin:

1 kedvelés

Annak idején a taifun gx-hez használtam ilyet a cotton nacon helyett. Könnyű vele dolgozni, valamint sokkal gyorsabb a lészállítása mint a baconnak. Mellékíze nem volt, és hamar betört annak idején.Csak aztán letettem a gx-et és vele együtt a cloud 9 is elmaradt valamiért. Meggyőződésem, hogy jelen esetben a lészállítás a problémás, ezért próbálom bevetni majd ezt a vattát, ha az általatok ajánlott nem jönne be mégsem.

1 kedvelés

Megint rendeltél és nem is szóltál…:thinking::thinking::thinking::sob::sob::sob::sob:

Ugy látom, nekem is vennem jell egy ilyen kazánt, mert már egy jó ideje figyelem ezt a topicot, de még messze nem jártok a végénél…:rofl:

Dead Rabbit M mint Mindenkinek! :sweat_smile:

Elfér ott :sweat_smile:

1 kedvelés

Az kérem nem M mint Mindenkinek, hanem M mint Megoldás Minden Mesh Megoldatlanra…:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Tekerjetek bele szálhuzalt és probléma megoldva :smirk: Én agyaltam rajta még mielőtt piacra dobták, de a mesh-t nem akartam bele akkor sem. Aztán csak azért nem vettem végül mert nem totál alulról kapja a coil a levegőt…rajzon pedig elsőre úgy tűnt.