Dead rabbit M vélemények?

Gondolkodom egy hellvape dead rabbit m vásárlásán.
Érdeklődnék, hogy ki milyen véleménnyel van róla?
Leginkább az ízre, illetve vattázásra lennék kíváncsi.
Köszönöm.

5 kedvelés

Szia!
Kereső el fogsz találni topicokat.
Pl.:

8 kedvelés

Eleinte volt szenvedés vele, de aztán meglett számomra a tuti.
Clapton mesh, alaposan ritkított vatta, vagy gérbe vágva (felül rövidebb).
A lényeg hogy a mesh alatt ne legyen hézag, mindenhol érjen hozzá a vatta.
Valamint, hogy az etetőnyílásba épp hogy érjen bele, és szép lazán, nem belegyömöszölve, különben nem tud felvenni elég liquidet.
Én 70-80vg/30-20pg vég arányú liquiddel használom.
Íz és gőz számomra 10/10!
Megfolyás zéró. Max a topcap fel lerakáskor és töltéskor nyomódik ki egy kis lötyi a topcap alá. De zsebben hordom, sokszor fekszik, fejen áll, nem folyik egyáltalán.
Próbáltam Profile RDTA-t, PS Dual-t, X-et, egyik se jött be ennyire.
Nyílván ízlesek es a többi.

Odin V2-n, Lindwurm drip tippel:

8 kedvelés

Most nézem bezoomolva, a nyusziból motkány lett, pont a két szeme előtt van két bubi :joy:

8 kedvelés

Köszönöm a válaszod!
A wotofo ps nagyon tetszik nekem is.
Sajnos most be fürödtem 2db mesh rta val, mert az íz vissza adásuk szerintem egyenlő a nullával…
Ezért kérdezek mostmár inkább itt közvetlen véleményeket.
Remelem a d.r. M nem fog közéjük tartozni. :slight_smile:

7 kedvelés

Én is vettem egyet (Hellvape Dead Rabbit M RTA). Már 1 hete megérkezett, de még nem volt rá időm. Kíváncsi vagyok én is, hogy milyen lesz! :slight_smile:

8 kedvelés

Én azt javasolnám, elsőnek (ha még nem tetted) szerezz be hozzájuk clapton mesht, és azokkal is adj nekik esélyt. Számomra ízben rengeteget hozott a “sima” meshekhez képest.

Wotofonak is van két méretben, de aliexpresszes is tökjól működik nálam pl. Negyed évet simán elmegy egy mesh, csak lepucolni leégetni és vattázgatni kell.
Alin 3 vagy 4 méret is van.

6 kedvelés

Csak claptont használok enis egy ideje, de semmi változás velük :slight_smile:

4 kedvelés

Majd írj kérlek véleményt. :slight_smile:

3 kedvelés

Szia!
Használtam a Mesh kazánt. A véleményem: ízt soha ne várj mesh-től olyat, mint egy 5mm magra tekert 3 szálas clapton-től. Messze el marad ízben a mesh bármely formája. Sqounk modon is rengetegszer kaptam szárazat, pedig pumpáltam rendesen.
A vattázás nagyon kényes pont. A túl sok az száraz ütés lesz, a túl kevés forró pontot okoz, és fröcsköl, de nagyon forrón. Egyikük sem kellemes. Próbáltam DeadRabbit, és Wotofo, és még pár mesh kazánt és tankot is, de egyik sem vállt be számomra. Mindegyiknek az íz volt a gyenge pontja.

3 kedvelés

Neked melyik tank(ok) váltak be?

2 kedvelés

Sqounk kazànok. Wotofo Recourve v2. Az mindent visz nálam. Valamint a GasMods GR1 Pro. Ezekben 5mm-es mag, tricore fused clapton tekerés kb… 0.35ohm ami nagyon bejön nekem. A dual tekerések nem hozták nekem soha azt, amit egy jó single tekerés tud adni. A kazánjaim tudják a 2-6mm-es tekeréseket fogadni (el fér benne), de nekem Wotofo-ba 5mm-es, a GasMods-ba 2.5mm es tekerés van.
Hellvape Fat Rabbit v2 Rta-t is szerettem nagyon. Ízben tuti jó, csak kicsit hisztis. Nagyon kényes a hideg-meleg hirtelen változására, és képes megfolyni. Ha jobban vattáztam, akkor meg égetett. Nem éppen mondanám rá, hogy utazós, melós, cipelős cucc. De ha csak otthon használja az ember, akkor nagyon jó.

5 kedvelés

Honnét tudnék beszerezni egy recurve v2-őt?
Valamint az 5mm es magra te tekered? Nem találok előre tekertet, csak 3mm eset.

2 kedvelés

5mm-es wotofo tricore claptont használok. Nem én tekerem. Liquidhall rol szoktam rendelni

2 kedvelés

Esetleg be tudnád linkelni ide?

1 kedvelés

Liquidhall-on most én sem találom. Pedig szokott lenni.

2 kedvelés

Én így szoktam vattázni a Dead Rabbit M-et:
A vattat a kerámia tartóra ráfeszítem, es úgy rakom fölé a clapton mesht.
Alapos ritkítás.

A deck külső szélétől 1-2 mm-re vágom.
Lehajtom az etető nyílásba, èpp csak beleér, nem hajlik vissza a padlón, lazán van benne.

Itt látszik, hogy tényleg csak alig ér bele, a jobb szélét kint hagytam a szemléltetés miatt.

És kész.

Jelenleg Hellvape Organic Cotton vattával. A csík amit egyből leszedek belőle, a kupac meg amit kiritkítottam.

45W teszt 2 puff, 50W teszt 2 puff, és már mehet is 55W-on. Nekem így a jó.

6 kedvelés

Oké, ezeket nem próbáltam. Nem túl nagy a repertoár amit próbáltam.
5 mm-es tekerésem se volt még.
Lehet ha kipróbálnám, megváltozna a véleményem, és ízetlennek érezném a nyuszit.
De az eddigi tapasztalataim alapján számomra ez a legjobb eddig.

6 kedvelés

Az a fontos, hogy mindenki megtalálja a saját ízlésének való kazánt​:blush: Szerencsére óriási a kínálat így mindenki tud válogatni​:star_struck:

6 kedvelés

Recurve v2 van nálam. De hirdetni nem tudok még. Csak privátban. Ha érdekel. Van hozzá egy Wotofo Profile squonk mod is…

4 kedvelés