Minden ami MESH

Sziasztok, körülbelül 4 hónapja használom a Kylin m tankot, wotofo mesh lappal, és nagyon megvagyok vele elégedve. :slight_smile:

Lehet hogy szemezgetnék egy mesh RDA-val is és kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Nekem valahogy jobban bejött a mesh vonal, és láttam hogy ebben a témában még nem nagyon volt beszelhetés, mik a tapasztalataitok a normál coilhoz képest ? Előnyök / hátrányok ?

Üdv

5 kedvelés

Szia! Szomorúan látom hogy nem érkezett ide semmilyen válasz pedig engem is érdekelne ez a téma mert 2 hete tértem át porlasztóról RTA
tankra azon belül egy Zeus X Mesh-re. Én pl azért ezt választottam mert kezdőként egyszerűbbnek tűnt csak berakni a lapot, alá a vattát aztán kész is :smile: De nem tudom mihez viszonyítani, ha elfogynak a lapok lehet kipróbálok egy tekerést is viszont teljesen elégedett vagyok vele

3 kedvelés

En 1 eve hasznalok mesh-t rta-t rda-t porlasztot
Csak jo tapasztalatom van vele cotton baconnel a legkonyebb vattazni elvagod 3 ba es az 3 vattazasra eleg behuzod levagod kesz
Rta-t eladtam ugyan de az rda-m a mai napig megvan es nagyon szeretem szerintem a legkiralyabb dolog a mesh

3 kedvelés

Sziasztok!
Én csak mesh-t használok, azon belül leginkább Wotofo-kat! Próbáltam huzalos tekerésű tankokat is, de építésben-ízben (nekem), jobban tetszik a mesh! Hálós lapot többet teszteltem, Vandy Vape-Wotofo-Mechlyfe és ezen belül más-más ohm-os lapokat. Ami eddig a kedvencem az a Mechlyfe 22ohm-os lap, mivel olyan sok watt nem kell neki, és kellemesen langyos gőzt ad! Persze ízre is nekem ez adja eddig a legfinomabban! Wotofo Profile Unity, volt addíg a nagy kedvencem, amíg meg nem érkezett a Profile Rdta tankom! Nem mondom, hogy a Unity tankokat gyerekjáték megépíteni, de nem is nehéz. Viszont a Profile Rdta-t valóban könnyű! Egy alkalom, volt hogy a Zeus x mesh-tankomat megépítettem, amivel az előttem szólóval értek egyet, szintén nem okozott problémát, valóban egyszerű bevattázni! Én álltalában két hetente cserélek vattát-mesh-t, mivel deszert liqudeket használok ( [Antimatter), emiatt jobban használódik. Még a vattáról annyit, hogy itt is többet próbáltam - teszteltem, de maradtam a Wotofo 6mm vattánál, nálam nincs gond a liquid szállítással ízre is az egyik legfinomabb. Nagyon ajánlom a mesh tankokat!

11 kedvelés

profile rdam van volt unitym és doom rtam most amit meg tartottam az a themis mesh verzioja izre ott van és folyásbiztos is felsö levegözés miatt

3 kedvelés

Szia! 2 napja van zeus x Mesh-em, de az istennek nem sikerül jól bevattázni. Tudnál segíteni, mi a titok? Mike Vapes és Fehér Tomi videóit néztem, így is, úgyis próbáltam, de két- 3 óra után már éget ízt ad és kokszos a vatta 4 sarka. Van egy sima zeus x-em is, azzal 0 probléma van, tehát nem a liquiddel van gond.

2 kedvelés

Sziasztok.Én 1 éve hasznalok mesh tankokat.Először egy Kylin M,az nem maradt sokáig.Azután egy Wotofo Profile Unity,azzal maximálisan meg voltam elégedve,szuper ízek és gőzök,viszonylag alacsony watton(32,5-40 wattig bezárólag.Most egy Solomon Mesh a top nekem.Sehogy sem lehet megfolyatni, szuper ízek es gőz.Viszont mesh lapban mindegyiknél a Wotofo lapját használom.

5 kedvelés

Szia! Vasárnap terveztem újra vattázni pont, majd írok neked meg küldök képet. Legutóbb már több mint egy hónapja csináltam azóta is ugyan olyan jó nekem nincs gondom vele

Szuper vagy! Köszönöm szépen, várom!

3 kedvelés

Nos elkészült az új vattázás bár azt hozzá teszem teszem hogy még mindig nem vagyok benne profi mert ez még csak a harmadik volt de ugyan olyanra sikerült ahogy az előző is. Legelső alkalommal annyi bajom volt hogy nem ritkítottam meg eléggé ezért a levegőzés sem volt megfelelő és mintha lassabban vette volna fel a levest de a második és mostani már frankó lett számomra. Én is Fehér Tamás videóiból szoktam informálódni de egyszer azt mondta nem kell ferdén vágni aztán meg hogy mégis úgy kell, nem tudom de azt a képen láthatod hogy én nem úgy kezdtem hanem először egyenesre vágtam aztán jól megszedtem ( mutatom azt is mennyi jött le belőle :smile: ) majd beraktam az alját és utána igazítottam még a tetején. Nekem ez a gyártó által küldött vatta kicsit furának tűnik, nem tudom hogy más fajták milyenek de ebben mintha középen lenne valami erősebb rétegszerű rész… Láthatod azt is hogy az előző milyen állapotban volt kicsit több mint egy hónap után de én akkor sem éreztem égett ízt, szárazat sem kaptam de sosem mentem 50W fölé. Annyit biztosra mondok hogy amióta meg van ez a kazán még soha semmi bajom nem volt vele, tökéletesen teszi a dolgát nálam és szerintem minden csak a vattázáson múlik. Direkt bele szívtam egymás után sokat, jó nagyokat de semmi gáz. Én VG többletes levessel használom. Remélem valamennyire tudtam vele segíteni és ha bárki másnak is van vele vagy hasonló tapasztalata akkor ne sajnálja megosztani :slightly_smiling_face: Jó vapelést

3 kedvelés

A többi kommentelőtől is kérdezném hogy a Zeus tankhoz létezik más gyártótól is lap? Mindenki a Wotofo-t dícséri :thinking:

Nagyon szépen köszönöm, azt külön is, hogy ilyen jól dokumentáltál mindent. Igen, a gyártói vattánál én is észrevettem azt a tömörebb részt a közepén. Mike csinállja úgy, hogy nem ferdén vág, csak ritkít. Megpróbálom én is így akkor. Köszönöm mégegyszer!

5 kedvelés

Szerintem igen elvileg a csomagoláson rajta kellene lennie a méretnek igy olyat keres

Helló :smiley: Eltelt azóta pár nap. Történt valami változás vagy még mindig ugyan az a baj?

3 kedvelés

Szia! Most hibátlan. Vagy mazlim volt vagy belejottem. Kényes nagyon a sok/kevés vattára. Nagyon a lelkére kell tenni, talán ez a titok… :stuck_out_tongue_closed_eyes::wink:

Én jópár mesh lapot próbáltam,de eddig mindíg a Wotofo mesh lapjai nyertek :slight_smile:

Mindenki arra szavaz :smiley: A Zeushoz adott gyári lap 18x6x2 méretű, a Wotofo oldalán olyan lapot találtam ami 16x6x8. Csak az nem világos számomra hogy miért van 3 méret megadva egy téglalaphoz. így az sem tudom eldönteni hogy helyettesíteni tudja a Wotofo vagy sem. Segítsetek :grin:

2 kedvelés

Én raktam bele Wotofo lapot.Teljesen jó.Az hogy rövidebb egy picit csak annyit csinál hogy nem olyan magas a tekerés teteje.

3 kedvelés

Annyit beszélnek róla az emberek hogy már muszáj kipróbálni :grin: Vattát milyet ajánlanál hozzá?

Számodra mivel jobb a Wotofo mint a többi? Mi a tapasztalatod?