Dead Rabbit M probléma -> amiből fan club lett

Amikor levágom a 60mm-es vattát méretre (szemre kb. a vatta fele hossza), akkor középen picit megsodrom, hogy zömökebb legyen. Ezt persze érzésre csak, nem szabad túlzásokba esni, mert akkor nem ér a mesh aljához majd (rá kell érezni). Ezután teszem rá a kerámiára a vattát, rá a mesh, picit ritkítom, méretre vágom, betűröm az árokba. Majd ha kell még igazgatok rajta, de nem nagyon kell általában. Nekem ez a módszer vált be. @felixo már szebben vattázól, mint én! :rofl:

2 kedvelés

:joy::joy::joy:
Na persze. Ez volt életem második vattázása és tényleg nem sokat hoztam ki belőle.
Valahogy ráéreztem. :joy:

2 kedvelés

Segítség!!! :joy::joy::joy: Megérkezett a fent említett tank. Nagy rutinnal bevattáztam, a leírásoknak, videónak megfelelően. Tökéletes lett. Az első 6 slukk. Amíg leszívtam a vattáról az áztatós liquidet. Utána csípős dry hit közeli. Csináltam képeket, hátha valaki lát valamit, amit én nem. Gyári ss mesh 55w, gyári vatta. A liquid máshol tökéletes.




A mod ideiglenes. Ez volt előttem.

Nincs rés a vatta és a mesh lap között ?

1 kedvelés

Szemüveggel sem látom, hogy lenne. :wink:

Ezekkel a mesh lapokkal én is befürödtem. Mind a 4 mesh égett ízt adott.
Most ilyet használok :


@Rhombus talán tud segíteni. :blush:
Lehet a watt is sok.

Nem a mesh lap a gond, hanem a lészállítás lassú szerintem, ami a vattázási problémák miatt van. Csak nem tudom konkrétan, hogy mi. :wink: Rajta vagyok ezen meshlap beszerzésén, csak még nem találtam közel.

Valószínűleg a vattázás hibázik akkor szerintem is.

Így néz ki nekem most, ez a második vattázásom :

Amúgy tényleg jó ez a rabbit M. Mondjuk egy mesh rda-val nem állítanám szembe, de valóban teljesen jól hozza amit kell.

1 kedvelés

Nekem a héten érkezik a másik ilyen tank. :grin:

1 kedvelés

En mindegy milyen mesh a vattat 45 fokban vagnam.

A vattát úgy vágtam, mint a fentebb linkelt videóban 7 perc valamennyinél.

Olyan az íz, mint mikor squonk-nál érzed, ezt már pumpálás után kellett volna. Még nem égett, nem dry hit, csak érzed, hogy pengeélen táncolsz. Ehhez tudnám hasonlítani, hátha ez mond valakinek valamit.

3 kedvelés

persze…mint mielőtt kifogy a tankból a nafta

1 kedvelés

Próbáld meg esetleg a fordított vágási technikát. https://youtu.be/Qc91Axjm3Xs Nálam is volt ez a tank 2-3 napig de folyamatosan problémákba ütköztem. Szerintem az nem megoldás, hogy jóval az ajánlatot watt tartomány alatt használja az ember :sweat_smile:

50-60 wattra mondja a gyártó a mesh lapot. 55-re állítottam. Olyan nincsen, hogy nem megy. Csak rá kell jönni. Most cseppett felfelé meghúzogattam a vattát, hogy szinte csak érintőre legyen a leömlő alján. Picit lehet jobb.

nevezzük mostantól MAD Rabbit M-nek vagy Dead Rabbit Mad-nek :smiling_imp: :rofl:

Én szurkolok neked, hogy összejöjjön :slightly_smiling_face: Az viszont tény, hogy a Wotofo Clapton S meshlap a legjobb illetve hozzá a cipőfűzős 6mm vattájuk.

Ám single coilal nem volt rossz.

1 kedvelés

Kipróbáltam 30-35 watton. Itt tényleg nincsen az a csípős íz. Sőt! Nagyságrendileg semmilyen íz nincsen. :joy::joy::joy: Bárki bármit mond, ennek 50-60 körül kell működnie, és ott fogja hozni azt, a maximumot amit tud