Dead Rabbit M probléma -> amiből fan club lett

Saját sikeremként élem meg, hogy végül bevált! Ügyes vagy! Bár nekem azon kívül, hogy kardoskodtam, hogy egy mesh nem lehet rossz, nem sok közöm volt hozzá! :joy::joy::joy:

2 kedvelés

Neked is köszönöm a segítséget, szurkolást. :heart_eyes:

1 kedvelés

Még annyi, hogy többen is azt mondták, hogy a mesh Tank-hoz bizony kell a 2 akkus mod. Hát szerintem ez nem igaz. 2 modom is van, mindegyik 1 akksis, igaz 21700-as akksi van benne, de nekem simán kibír egy teljes napot. Pedig aztán szívom elég sokat. :blush:
Igaz, most már csak 29 watton tekerem. :blush:

4 kedvelés

Attól is függ milyen vastag a mesh. Bár egy sima 18650es már nem biztos, hogy bírná a napot. Őszintén írom, hogy büszke vagyok Rád, hogy nem adtad fel. :blush: A Közösségre pedig azért, mert hozta a szokott formáját és nem engedték el a kezed! :blush: Örömmel követtem végig az eseményeket.

10 kedvelés

Én is örülök.
Elég makacs ember vagyok … ha eldöntök valamit, abból nem igazán engedek.
Szóval kész csoda, hogy meg tudtak győzni. :grin:
Semmi áron el nem adnám ezt a tankot … sőt … ahogy ismerem magam, hamarosan veszek még 1-et. :grin:
Mégegyszer is köszönöm a segítséget és a bíztatást Mindenkinek. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Csak így tovább, imádom ezt az oldalt és a közösséget. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

6 kedvelés

Átlag mesh lapokhoz szerintem kell. Legalábbis az én felhasználási módómhoz tuti. Én 0.15 ohm körül levő mesh lapokat használok, 65-90 watt között általában. Slukkot nem számolom, de ha egy nap csak dl-ezek 1x tuti van akksi csere.

1 kedvelés

Lehet és elhiszem.
@Rhombus ajánlására én már csak ilyet fogok használni :


Ő 32 watton tekeri, én 29-en. :blush:

3 kedvelés

Jó lap ez is. Nálam a nexmesh turbo a nyerő, bár az ennél nagyobb. Ekkora méretűből meg az alap ofrf-et, bár abból még marha sok van szóval egy ideig nem kell újat venni :sweat_smile:

2 kedvelés

Emlékeim szerint nem a mesh-hez társítottuk a 2 akkus mod ajánlását hanem a teljesítményhez…mert ahhoz mérten kell választani. A 30 watthoz simán elég az 1db 21700as akku.

2 kedvelés

Még mindig tökéletes. Semmi égett íz. :blush:


6 kedvelés

Szerintetek míg nem érzek égett ízt és jó ízek vannak, addig nem kell vattát cserélni ?
2700 puffnál járok jelenleg. :blush:

4 kedvelés

Szerintem nem. Ebben sokáig fogja bírni, mert van benne levegő rendesen. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Valahogy van egy olyan érzésem, hogy sikeresen felülmúltad a legvadabb álmaidat is. Azt majdnem eladtad! De jó, hogy nem! :joy::+1:

3 kedvelés

Így van. :smile:

Úgy érzem eljött a vattázás ideje.
Kicsit mintha kaparna.

3 kedvelés

Cuccok elmosva.
Dead Rabbit R is tekerésre szorult.
Sajnos az R már 800 puff után megadta magát.


Fun Yes GIF by Weihnachten Neu Erleben
:blush:

1 kedvelés

Azt hittem rövid lesz a múltkoriból maradt vatta, de talán nem.
Rohadtul nem könnyű vattával együtt berakni a mesht.


6 kedvelés

Én kicsit összenyomkodtam a vattát, rátettem a kerámia szorítóra, lenyomtam, és a két végén (ahol majd lehajtod) szorítottam egyik kézzel, másikkal ráügyeskedtem a mesht, és meghúztam a csavarokat. Behajtogattam a vattát az etetőnyílásba, beliquideztem. Majd egy 10-15 perc múlva, amikor kicsit összeesett a vatta, fellazítottam a mesht és óvatosan lejjebb toltam a befogásait. Egy helyen láttam pici rést, oda begyömöszöltem egy kicsike vattát.

Szerk: de amúgy tiszta szép szabályos lett a Tiéd, ügyes vagy :blush:

2 kedvelés

Köszi. Pedig sokat nem is játszottam vele. :grin: