Dead Rabbit M probléma -> amiből fan club lett

Ha 0.15 az alap, nagyon nem kéne annyit változni. Túl sok.
SS- nél a 20% is felfelé kerekített becslés :thinking: Ezért szükségmegoldás TC-re a SS. Változik az ellenállás,mérhető, kalkulálható, de nem ‘annyira’, a pici mérési pontatlanság sokat csal a végeredményen.

Esetleg nem került vatta a mesh lefogató részbe a mesh alá? Ez okozhat ilyet kontakt gondot sztem! :thinking:

Kontakt hiba volt úgy néz ki!
Előszőr annyira rá csavartam hogy amikor le szerettem volna tekerni a mod-ról fogó kellet
cserébe tört az üveg/ vagyis repedt!
Ezek után csak lazán tekertem és szívtam 4 ms-t
mint az éget műanyag !
Gyors vatta csere, de maradt a probléma,
ekkor írtam .

Előfordul…amúgy ne sajnáljátok normális szerszámra, nem kell drága, de akkor megfelelő erővel, viszont a csavar kímélésével tudtok dolgozni.

Tartalék üveg sem rossz.

4 kedvelés

Tegnap este megjelent a karcos íz. Akkor lementem 45W-ról 40-re, úgy okés volt. Ma újra gond nélkül ment 45-el, de gondoltam már megkegyelmezek neki.
Kár érte, kiváló ügynök volt :sweat_smile:
9700 puff :partying_face:


Így van. Jogos. Sajnos az értékeken átsiklottam. Bocsánat!

2 kedvelés

9700? :thinking: omfg nekem 3000 a max. általában!

Igen, sőt majdnem megvolt a 10k is, mert emlékszek elfelejtettem nullázni, 200 valamennyinél tettem meg.
Liquid volt benne elég sok féle, sok esetben napon belül is változik. Viszont mind gyümis - gyümis hűsítős.
FullMoon Enjoy, Rainbow, Diabolo Pomme;
VampireVape Charger; A&L Oni Green; Squid Juice Cross, Dexters Lab Crazy Grapes; Chillpill Lemon Shock (mind 60/40)

Maxra nyitott levegővel, átlag 45W-on, néha 40-42, párszor 50.
Steam Crave Mesh Strip vattával.

De engem is meglepett “basszus, hát még mindig teljesen jó” :sweat_smile:

Szerk: ja és eléggé pattogott a hangja, nem köpködött, gondoltam pár nap után áthúzom, de bevallom lusta voltam.

2 kedvelés


Sziasztok ez barnulás mitöl jelentkezhet? Első épités jelenleg kb 20-30 slukk után ránéztem. Leves aisu tokyo dupla alma 70/30.

Szia
Szerintem túl magas a vatta és hozzáér belül a kazántér tetejéhez

3 kedvelés

Próbald meg így legközelebb. Habár most is levághatod a felesleget .

4 kedvelés

Zack Fair Reunion GIF by Xbox

Így miért jobb, mint ha felül hosszabb? Abban az esetben érzek némi logikát, hogy egyenletesen beül az etetőnyílásba. Ezen módszer logikáját még nem sikerült megfejtenem.

Szerk: mellesleg a felálló részek így tutira kontaktolnak a kazántérrel

Nem az én képem én nagyobb szögben vágom . A gyári méretnél kisebbet vágok a meshből 2mm vél kb

Ez rendben is van.
Csak mi az előnye annak, ha felül van rövidebbre vágva?

Mivel kevesebb így biztos össze esik a az adott szakasz és nem fog hozzá érni a haranghoz. A lé szállítás ugyan úgy egyenletes marad kevesebb macera a kevesebb vattá al :grin:

2 kedvelés

Lejebb vágtam már nem barnul. Viszont ez a 0.3as mesh és vatta a wotofotol nekem dobós. Nagyon nem az igazi, már coilosban sem szerettem a wotofot hát itt sem lesz kedvenc.

A Clapton S meshnek még adhatnál egy esélyt. Múltkor még a :vaperina: bazárban is volt :slight_smile:

2 kedvelés

Sziasztok.
Új vagyok a Dead Rabbit M témában.
Mi a véleményetek erről a vattázásról?
Néhány 100 slukk után bekokszol a vatta, valahogy nem sikeredik az igazira :confused:

Néhány 100 slukk már nem is tűnik olyan soknak. A legtöbb liquid azért közepesen kokszol. Szóval erre számítani kell.
Nem vagyok nagy Mesh-szakértő, de enyhén lazának tűnik a vatta, talán elférne a lap alatt több… (De majd a meshesek megszakéttik :wink:)

3 kedvelés