Dead Rabbit M probléma -> amiből fan club lett

Nem hinném, hogy a tank hibás. Ha rossz lenne a meshnél a kontakt, akkor nagyobb ellenállást mutatna, gondolom 0.18-0.20 ohm körül mutatja? Teljesítményt a mod adja. Ha valamiért nem jól szabályoz és 29W helyett többet ad le, vagy nem egyenletesen az véleményem szerint csinálhat ilyet. Pld. Vaporesso pulse és FT módja a sima VW helyett hamarabb megeszik a vattát, mert ciklikusan több teljesítményt ad a meshre, tekercsre. Erre tudok gondolni, meg persze likvid, de White King nem kokszol ennyire. Max, ha töményen locsolod rá az aromát! Szóval passz-piros! :thinking:

1 kedvelés

0.20-t mutat a mod.
Másik modra átrakva pedig 0.19-et.

Hellvape Hell200 mod :wink: Ha kiderül, hogy rossz a mod, akkor egy ilyen dukál hozzá!

3 kedvelés

Szóval szerinted előbb ad le plusz wattot a mod mintsem, hogy kokszol a liquidje? :thinking: Én kétlem, de a fikarcnyi esélyét sem zárom ki

Vagy esetleg akkor is melegíti még a mesht, amikor már nem nyomja a gombot! Találgatok csak, igazából ilyennel még nem találkoztam! Én kizárnék minden hibalehetőséget, ellenállás jó, likvid elvileg jó, mod nem tudjuk. Persze likvid is lehet még a gond! De ennyire? Fura! :thinking:

Én a liquid “szentségében” nem bízom. Ahány keverés annyi esély rá, hogy bármi elcsússzon. Aztán azokat kitolják akcióban :smirk:

1 kedvelés

Egy gondolatom még van! Ha a vatta hozzáér a kéményhez, ergo túl magasra lett építve, de fotó alapján jónak tűnik! :thinking: Viszont akkor sem ilyen lenne. Ha hozzáér a vatta a kéményhez, akkor ott lenne a legtöbb koksz, de nem, mert a mesh alatt a legsötétebb.

Nah, újravattáztam mindkét tankot.
Viszont felcseréltem a liquideket.
Most a White King liquidet tettem a jól müködő tankba, modra.
Modokat nem cseréltem fel.
Hát kíváncsi leszek.
Már teljesen belekeveredtem, hogy mit is csináltam. :grin:

@felixo nincs egy másik mod tesztelni vele a kazán reakcióit?

2 modom van. Így fogom tesztelni.
Ha a liquid a ludas, akkor az így ki fog derülni.

Én is jártam így a ps dual mesh rda-val, hogy kezdett barnulni a széle, de ott szerintem nekem hozzá ért a deck széléhez a vatta. Azért barnult… viszont neked a mesh lap alatt barnul… és ha a mesh lap hozzá ér a deckhez, akkor a rövidet zár egyből…

Hát skacok … 210 puff a másik tankba és másik modba.

Liquid

Jééé…csak nem mégis a liquid a ludas :rofl:

Hát a fene tudja ezt Nálad miért csinálja…
Lehet rossz volt az aroma? Azért nem egy alsópolcos termék

Szívni, nem nézegetni. :slight_smile:

Ízre jó, szóval nem tudom.

Sztem ezt a likvidet engedd el! :sweat_smile: Ez az aroma megbukott a minőségügyi vizsgálaton! :grin:

Ez MTL-ben sem ritka, desszert vonalon, föleg ha komplex, édes. 3-4 ml kinyírja a vattát.

1 kedvelés

Kiönteni azért nem fogom. :grin:
Jah, van még egy, amit be sem kevertem. :grin: