Dead Rabbit M probléma -> amiből fan club lett

ennek nem sok köze van a vattázáshoz, mesh-hez. Nem szörcsög, nincs dry heat, nem folyik…állítólag

A mesh adott, a watt nem változott, a liquid másnál jól működik, vattázás hibátlan. Ebben az esetben csak a körülötte lévő levegő minőségre tudok gondolni. Lehet szellőztetni kéne a szobában. :joy:

Én csak a liquid-re és/vagy a túlzott watt-ra gondolok…de inkább liquid

Szerintem @felixo-nál a túlzott watt erősen kizárt! :joy: Marad a liquid. De szerintem vattázási gond. :wink:

Így van, 29 watton dübörög. :grin:

Cseréld ki a mesht, mosd ki jól a tankot sztem! Ennyire egyik likvid sem kokszol, a White King biztos nem! :man_shrugging:

Más pedig nem kokszolhat ha csak az van benne :smirk:

Lehet, hogy a mesh ment “tönkre” ?

Csak ezt a liquid-et töltöttem bele.

Bátor voltam, melóba ezt vittem el.
350 puff ment bele :


Szerencsére semmi rossz íz nem volt, nem kapart. :grin:
@Rhombus javaslatára újra vattáztam és új mesh lapot (régit azért nem dobtam el, spórolni kell :joy:) is kapott :

Tankot alaposan kimostam.
Nagyon kíváncsi leszek. :blush:

1 kedvelés

Az durván bekokszolt :open_mouth: fene tudja mi lelte…

Van egy elméletem! :slight_smile: Most cseréltem mesht, mert észrevettem, hogy az egyik keresztszál jobban/hamarabb izzik! Nagyítóval megnéztem a keresztszál tekercselésében volt egy szakadás. Élek a gyanúperrel, hogy nálad is ilyen történhetett! Nézd meg nagyító alatt a keresztszálakat, látsz-e valamerre szakadást! :thinking:

Én már egy ideje @Bishop javaslatára 45W-on hajtom, néha 50W! Nyuszkó már nem rotyog, csak porlaszt, mint a kisangyal! 2000 puff-nál már nagyjából általában újravattázom, de egyszer sem nézett így ki a vatta, mint nálad! Enyhén barna ilyenkor a vatta, égett íz nincs, de ízben már csökkenést érzek, emiatt!

1 kedvelés

@felixo majd írd meg találtál-e szakadást! Kíváncsi vagyok! :blush:

Oké, megnézem. Bár otthon nincs nagyítóm. Majd behozom melóba, itt van nagyító és optikai gép is. :grin:

Én maradtam a 29 wattnál. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ahogy vattáz az ember, előfordulhat, hogy rongálja a mesht. :roll_eyes:

1 kedvelés

280 puff.
Már csak a liquidre tudok gondolni.

Van másik mod, amivel ki tudod próbálni? Lehet azzal is gond! :man_shrugging:

Van, persze.
De ma már nincs kedvem újra vattázni.
Egy próbát megér természetesen.
Majd felcserélem a tankokat akkor.
De lehet a tank is hibás !?