Dead Rabbit M probléma -> amiből fan club lett

Uccsó darab volt épp vaporism-on. :grin:

A csórók a sorcemore-ról rendelnek, mert ott olcsóbb. Nekünk időnk van, nem pénzünk. :joy::joy::joy:

Firebolt M 3/3 embernél bejött, sztem nálad sem lesz vele gond! Meglehet cloud 9 jobb! Már egy ideje szemezgetek vele, csak nem tudom az átmérőt, mert sehol nem írja. Ha tekercsbe is jó, akkor gondolom 3mm körüli?

A türelmetlenek (jelen!!!) meg ahol először lehet kapni! :innocent:

1 kedvelés

Ha hazaérek megnézem neked pontosan. Csak most épp a fogorvosnál ülök. Megtetszett neki a bölcsességfogam szerintem, mert azt kérte hagyjam ott. :joy::joy:

Tudod…aki fizet, az irányít…

Kitartást! Nem sürgős! :hugs:

Vagy aki fizet, annak nincs már pénze! :rofl: Csak fincsi gőze! :rabbit: :smile:

Nohát… te nem is tudtad…???..???
A fogat a párna alá kell tenni, mert a jó tündér hoz majd helyette másikat, főleg ha bölcsesség fogról van szó…:rofl:

Alapból én is türelmetlen vagyok nagyon. Viszont csóróbb! :joy::joy::joy:

Mi a helyzet veled, kedves @Bishop vapetárs… nem tudsz beszélni sem mar velem? Csak az emojikat nyomod?.. ennyire haragszol rám? :rofl::rofl::rofl:

Szolj annak a dokinak h cigiszünet… most vaperinán kell lenned…:rofl:

1 kedvelés

Dehogy haragszom. Túlélésre hajtok itt a fogorvosnál. Kedvesek, aranyosak, de nem tudok elvonatkoztatni tőle, hogy mégicsak fogorvosok. És a kasszánál még nem is voltam. :joy::joy::joy:

Kitartás… mi melletted vagyunk lélekben is… mindig… :blush::smiley:

1 kedvelés

Legutóbb én is otthagytam a fogorvosnál jó sok Nyuszi M tank árát! :rofl:

Pont most mondta, hogy egy darabig kevesebbet dohányozzak, mert a meleg nem tesz jót neki. Várjak 10 percet, ellenörzi, hogy nincsen-e vérzés. Rákérdeztem, kimehetek-e addig rágyújtani. :joy::joy::joy::joy: Látni kellett volna az arcát.

Nekem nagy gond hála az égnek nincsen. Talán ha 5-6 dicodest elkérnek. :joy::joy::joy:

Implant beültetés után közvetlenül én már toltam a gőzt! Ott végülis csak csontot fúrnak, mi baj lehet? :thinking: Igaz fél arcom nem éreztem! Implant is megmaradt és én is! Bár húzásnál inkább azzal van a gond, ha erősebben szívsz, tehát csak DL jöhet szóba (hűs gőz), MTL ilyenkor sztem nem jó ötlet.

Két szőke nő beszélget a fogorvosi rendelő előtt. Meséli az egyik, h reggel elfelejtett bikinit felvenni, a doki meg is hallja, mikor be ül a székbe a szőke nő, kérdi tőle a doki h magán noncs bugyi? Erre a nő… honnan tudja ezt maga? Onnan h bele néztem a szájába es látom.
Na akkor szét teszi a nő a két lábát, es igy szól…
Akkor nézzen be ide, és mondja meg h melyik fogam fáj…:smiley::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Oh God Hbo GIF by SuccessionHBO

1 kedvelés