De rég is volt...ki mivel kezdte?

Elkapott a gépszíj. :blush: Régen a csoportomba írtam amiket ide, csak ott más volt a légkör, meg hát Facebook, sokat ne várjunk azoktól a csoportoktól. :roll_eyes: Aztán jött Donát, a többit tudjátok… :smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Én bírom Zolikát nagyon amúgy, ezektől a kis sziporkáitól lesz teli élettel az oldal. :smiling_face_with_three_hearts:

5 kedvelés

Ráadásul “fertőznek” is :joy:

2 kedvelés

Igen, de amúgy aranyosak, nem? :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Én is, meg mindenkit is itt, a “köményet” meg pláne, meg tégedet is :hugs:meg ezt a VÉPBÚKOT.
De ez szigorúan maradjon 112 szem közt! Mer’ elbízzák magukat.
Amúgy meg elkaptam tőlük a függőségvírust…

2 kedvelés

De, de! Azok :blush::+1::smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Nem mondom el senkinek. Hihi… :heart_eyes::hugs:

4 kedvelés

persze 500 vagy 1200ft vettem ilyet anno itt a piacon​:sweat_smile::joy:sokat nem ért.:blush:

1 kedvelés

Nem… Baró volt hogy szívásra kapcsolt, azt aláírom. Adtak mellé egy pici dobozban 10 töltetet :grin: (10x0.8 ml).
Az meg, hogy szíváskor az eleje kigyulladt pirosan, felülmúlhatatlanul dizájnos volt :joy:meg ahogy lógott ki a pentiumhármas laptopból a szuper kis töltőjén.
Egy füstszűrőmintás patront 1 óra alatt ki lehetett végezni…

5 kedvelés

Olyat nem mondok, hogy veri. De nekem nagyon fekszik a Brünhilde. De a DVARW is. A Chtulhu Hastur Mini is nagyon. Mindegyiknek más profilja van, amit szeretek. Mind3 tank meglepett. A Brünhilde-nél panaszkodtak a melegedésre. Hát én rosszabbra számítottam/valamit eltaláltam. A DVARW az egyszerűsége miatt fogott meg, a Chtulhu meg ízben pusztít számomra. De lehet az én technikámmal van a probléma, és más megmutatná, hogy a DVARW mit is tud valójában. A Brünhilde valahogy annyira fekszik nekem. MTL, nagy tartálya van, a sodrony liquid szállítással sose dryhiteltem (a dvarw-ot elég sokszor pl. az elején, amíg nem jöttem rá számomra hogy a legjobb, ugyanis a láncslukkolásaimat nem mindegyik tank tudja kultiválni, vagy nálam van a hiba :smiley: )

4 kedvelés

Nah, akkor jol biztatsz. A dvarw-ot illetoen. Most kell jöjjön a napokban… Meglatom mi lesz vele… Még velem… :joy:

1 kedvelés

Én mondjuk MTL vonalon a kimondottan homlokhorpasztós tankokat szeretem. Aki bővebb AFC-vel nyomja az megeshet, hogy nem fog így járni a nagyobb átmérő/több vatta/nagyobb lécbefogadás miatt

1 kedvelés

A 12 slukk/perc vape időállandót nálam jól tolerálják a Törpék.
Ha nem elég, akkor ilyenben gondolkodj:

Bár én összébb nyomnám a tekerést, mert ez szerintem pattogni fog így :joy:

7 kedvelés

Egy ilyennel 2 évig nincs gondod a tekerést illetően… :joy::joy::joy:

2 kedvelés

Talán erős kokszolódásnál kicsit odafigyelősebb. Nehogy a lábfejedre essen :grin:

2 kedvelés

Mi a … ?!? :joy::joy::joy:
Ezen jót nevettem!!! :grinning:

1 kedvelés

Neked is feltűnt, hogy elég összecsapott, randa tekerés? :joy:

5 kedvelés

2013-ban már ezek voltak

11 kedvelés

Az hagyján, de a vatta sem szorul kellőképpen a tekerésben!?! :confused::grinning:

2 kedvelés

helix-vision-patron-7szin

Az e-cigivel való első találkozásomkor, a 2010-es évek eleje felé, ilyen patronokat használtam, valamilyen EGo csővel (ezüsttel, erre emlékszem :grin:) Állandóan felborult, előbb-utóbb valahol elkezdett folyni, és nem dobtam hátast az ízétől, úgyhogy kb. fél év után abba is hagytam. Viszont: az analógot (akkor) letettem a segítségével, szóval félig-meddig sikersztori :joy:

9 kedvelés