Elméleti kezdőszett összeállítás

Ennek örülök…számolgattam ha ma kezdő lennék és hallgatnék magamra 200ezer-ből állítanák össze egy kezdő csomagot nulláról…amivel ellehetne lenni évekig és csak új dolgok lennének benne.Ha kiszámolom mennyi ment el kb.az évek alatt ez az összeg csak töredéke lenne…

6 kedvelés

Van pár klónom ez igaz ! Távol álljon tőlem bármilyen klón ellenes írás !
Van azért pár eredeti tankom ,de tényleg érezhető a különbség akár a menetezés akár az építés akár a minőség terén
Azt is tudom nem olcsó mulatság !
Mindenkinek meg kell dolgozni a pénzéért bármilyet is vesz ,még mielőtt kapnék a fejemre.:blush: A sok klónom árát összedobva már tudtam volna venni pár elég jó eredetit helyettük ,ha nem sajnáltam volna a pénzt rá:grin:
Nem lebeszélek senkit a klónokról,csak már nem veszek meg mindent ami megtetszik ,mert sokaknak bejött viszont amim van remélem kitart amíg …:crazy_face:

5 kedvelés

Én is igy csinálom rengeteg klónóm volt és van …

4 kedvelés

Én örülnék egy ilyen összeállításnak. Nem vagyunk egyformák és pont ez a lényeg. Mindenki máshogyan képzeli, tudja, csinálja.
Nagyon jó lenne, ha mindenféle (ár)kategóriában, a sokféle embernek lenne sokféle támpont az induláshoz, továbblépéshez…

8 kedvelés

Amit te nem szerettél a Tripod az viszont nekem jött be (készül majd a csavaros drip tip)ezért jó ez, mindent meghallgatunk,és döntünk a mércéhez képest !

4 kedvelés

Igy van. Technikailag nagyon jó a tripod agyas volt aki kitalálta…ránézésre is szép…de nem adta nekem úgy a dohányt ahogy megszoktam.De megbántam,hogy eladtam bármelyik tankomat avagy modomat…Már nem tervezek eladni semmit…

4 kedvelés

…sőt, ha többen írnának, sokfélét.

Optimális kezdő set " ahogy én gondolom".
Valami ilyesmit…
Linkekkel, fényképekkel, indoklással.

6 kedvelés

Megpróbálhatjuk…veszteni való nincs…hátha segít… :+1:

5 kedvelés

Kezdőnek számítok még ,szerintem mind jó, csak ugye az a fránya kíváncsiság …
Eddig jó volt a parizer is de finomabb a téliszalámi :grin:
Persze hangsúlyozom !!! Amennyit szán rá az ember .
Van ismerősöm aki vett egy "akármit"és nem jött be neki és azonnal mondta hogy ez sz@r…nem sz@r csak meg kell tanulni átállni rá…de ha nem is akar azzal kár vesződni…

7 kedvelés

Mondtam már hogy szabin vagyok ? :rofl::rofl:Ráérek nézelődni ,nem mintha máskor nem :grin:

3 kedvelés

Várd a postást nehogy vissza vigye a cuccunk… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Azért nem is fekszek le ,olyan mint mikuláskor :stuck_out_tongue_winking_eye:jön azért egy két dolog időzítve van minden

2 kedvelés

Neked a görög is holnap jön?

1 kedvelés

Email már jött h elindult :blush:

2 kedvelés

A rekord: Az egyik görögöm 1nap volt : Majdnem hanyatt estem :slightly_smiling_face:
https://www.vapstor.fr/

Bár esnék már :rofl:nem nézem amúgy …de az a limelight szép csak na…

1 kedvelés

Ilyesmire akarom megcsinálni…
image

1 kedvelés

Szép kis cucc…nem volt stab…pedig

3 kedvelés

Nem akarod,hanem meg is fogod csinálni ahogy ismerlek :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Egy-két darab kell azért… :rofl:

2 kedvelés