De rég is volt...ki mivel kezdte?

Oh te szent szar… :crazy_face: Na mutassátok kinek mi volt az első…és mikor? Na elő a retro cuccokkal…
Én 2018 őszén aztán 2019 tavaszán már megőrültem…


11 kedvelés

Az első: ijust s 3

Azóta meg…hagyjuk. :grinning:

12 kedvelés

Nekem már nincs róla képem, de ez volt az első szettem, rózsaszín kivitelben. Pont a színe miatt utáltam. :joy:

15 kedvelés

Annyira nem régen​:grinning:,de ezzel kezdtem:

11 kedvelés


Hasonlóval próbálkoztam 2008 környékén :blush::joy:

14 kedvelés

Nekem sincs már ezekről saját képem sajna :smiley:
Nyilván Ego Aio volt az első, 2017. április 9-én kezdtem. :))))

Utána nem sokkal pedig egy Kangertech Evod Pro v2.

Ezután dehogy váltottam tekerősre, jött a Nautilus-Tesla kombó, amit imádtam :smiley: na és UTÁNA lett tekerősöm, de a Teslát még hosszú-hosszú ideig használtam. :slight_smile:

10 kedvelés

Ez egy holttest, de a kedvetekért felnyitottam a kriptát és a régi sebet.

10 kedvelés

Ez azert a legtobb mai vasnak odaver kinezetben!:heart_eyes:

3 kedvelés

Igazi matuzsálem :grin:

1 kedvelés

Virnya komámnak ilyen is volt.
Kirándúlni voltunk, nagy társasággal, családostúl, bográcsoztunk.
Virnya elővette és mi csodálkoztunk, hogy már ilyen is van és persze mindenki kiakarta próbálni, körbeadtuk…

A lányok meg szóltak:

  • Legalább kezdjetek el tüzet rakni, a gyerekek mindjárt éhesek lesznek, sose készül el az gulyás!

Mire Pista komám:

  • Jó, csak ezt még e-szívjuk!!!

Az már rögtön látszott, hogy nem két perc lesz.:rofl:

11 kedvelés

Kinek nem? :grin: Na jó, nekem csak a 2., miután meggyilkoltam az i just s palástját. Ez volt a 2. és egyben utolsó porlasztós cuccom.

5 kedvelés

Nekem a Nau volt az utolsó porlasztósom, és eleinte nehéz volt úgy érezni, hogy bármelyik tekerőssel utol tudnám érni az ízvilágát (jaj de szerettem, most anyánál parkol :slight_smile: ). Amúgy jó ezekre visszaemlékezni, még mindig emlékszem az első keverésem izgalmára (ami annyira az első volt, hogy dohiból kész likvidet nem is vettem előtte soha), meg amikor a pori már alapból gyári hibás volt és baszott működni, meg az első gőzkarikámra egy unalmas beadandó közben… hajaj :smiley:

2 kedvelés

…meg amikor volt még 3 porim, abból 3-mat sikerült likvidálni 30 percen belül, be a kocsiba, 5 dohányboltba be, sehol sincs ilyen (mit szeretne?), izzadás, úristen, világvége, de szép is volt. :rofl:

5 kedvelés

aaa igen, a dohányboltosok értetlenkedő arca, amikor mondom, hogy ilyen és ilyen porit szeretnék… és ők inkább elém vágják a dobozt, hogy tessék, válogassál, te legalább értesz hozzá :rofl: (rosszabb esetben elkezdtek más márkákat mondani, és 10 perc után sikerült konklúzióra jutni, miszerint nincs ilyenjük). Hát na, azért nem bánom nagyon, hogy tekerek :smiley:

3 kedvelés

Olyan rég volt, hogy tán igaz se volt :grin:
Saját képem nincs de ezzel kezdtem.


9 kedvelés

Ez nem egy cumisüveg? :thinking: :grin:

3 kedvelés

Hát szopoka :sweat_smile:

1 kedvelés

Vagy egy inszeminátor :upside_down_face:

4 kedvelés

Valami ilyesmi is volt korábbi képet nem találtam

5 kedvelés

Cuboid mini melo tankkal, azzal szoktam le igaz nem olyan régen​:joy: lassan 2 éve :grin: ami a mai napig üzemel igaz egy 16-os dvarw van már a tetején de az volt az ISTEN akkor nekem :smiling_face:
Ispynek igaza van …azóta hagyjuk miből lett a cserebogár :joy::joy::joy::joy:

5 kedvelés