De rég is volt...ki mivel kezdte?

vagy 5 éve én is ilyennel kezdtem el annó akkoriban még volt vape shop itt Nyíregyen oda jártam bele venni ezt a kanócos fűtőszálat valami 200-300 ft volt bele csak db ja.:blush::wink:Aztán álltam át erre az ego aiora na utánna jöttek a komolyabbak készletek majd.:blush:

7 kedvelés

Es veri a brunhilde a dwarvot?

1 kedvelés

Egy Lyche tank volt rajta,első dl élményemnél le is ültem hatos nicnél elsőre :grin:utána erőltettem pár napig és láss csodát :flushed:leszoktam egyből dl-ezéssel :grin:

3 kedvelés

Nem hiszem,de ezt követem…kíváncsi vagyok​:thinking::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

2010-ben, az első 2 éves vapernyűglődésem legeleje egy komoly térdműtét volt. Akkor hozták a dohányzóhely rendeleteket. Kaptam egy e-health-ot, hogy kihúzzam vele, amíg nem tudok járni (3 nap).
Nem maradtam vaper (2 évig voltam vegyes módban), de az akkori vaperkedésemet ezzel a f@stalicskával kezdtem:

1_9

Biztosan van köztetek is, akinek ezzel kezdődött a “megismerkedés”…
Kb. pár óra alatt kifogyott, lemerült.
Utána mentem netre “okosodni”, 2 nap múlva lett EGO szett :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Volt ilyesmihez nekem is szerencsém, és bizony jól fogalmaztál, egy rakás sz…! :sunglasses::grinning:

3 kedvelés

Én még a Jozsón vettem ilyet. Ezzel nem szoktam át 2009-2010 környékén. :sweat_smile:

7 kedvelés

Nekem is volt hasonló :blush:

2 kedvelés

Gondolhatod, ha másnap rendeltem az Ego-t… :grin: (Amivel kihúztam pár napot a sebészeten…pesti boltba kett véve, akkor ott éltem)

Egy emlék jó belőle: egy meghatározhatatlan, finom ízű, édes csemege íz volt benne. Sosem jöttünk rá, mi az… Nem gyümis volt, hanem édes.

3 kedvelés

Nálam anno a liqua-nak volt az energy drink levese az ami nagyon bejött akkor. De az meg 2012-ben volt. Azóta el tolták az egészet. De akkoriban az nagyon jó volt és érezni lehetett azt a valódi red bull ízt benne…

1 kedvelés

Lehet jobb is, hogy sohasem jöttetek rá?! :thinking::grinning:

2 kedvelés

Sajnos hónapokig hiányzott az az íz…:grin:valami vattacukor, mályvacukor vagy ilyesmi cucc lehetett :roll_eyes:

3 kedvelés

Ez is két évvel ezelőtti emlék :innocent:

9 kedvelés

Akkoriban nagy sláger volt a tarot baby.
És érdekes, h az ilyen jellegű modok nem vesztettek sokat az árukból…

1 kedvelés

Én akkoriban nem jósoltam neki nagy jövőt, így cigiztem tovább. :woman_shrugging: Aztán 2014-ben pedig, a lányom születése után nem sokkal…

5 kedvelés

Nekem is átmeneti megoldásnak kellett. (Kóórháááz?) …aztán belekeveredtem. Aztán sajnos nem sikerült átszokni. Annyira anno nekem nem volt jó, üzembiztos pláne nem. Plusz egyéb életkörülmények… (Kötelező rossz duma, miért nem szokunk le).
2 év és abbahagytam a vape-t. Eltelt 10 év. Most meg sikeresen indítottam, most működik :+1:

(Rendelés, beszerzés, gyűjtögetés, keverés ügyileg meg mint egy 5 éve vaper :rofl:ez a része túl durván indult. Idén már semmit se veszek…)

3 kedvelés

Én már nagyon rosszul voltam a cigitől, kB az életemmel játszottam, plusz a lányom is adott egy lökést, hogy kell valami a cigi helyett. És nem segített az, hogy csökkentettem az adagot… Ez már genetika. :thinking:

2 kedvelés

Azt nem hiszem. Aki Zoltán, az mindig rendel valamit. :sweat_smile:

4 kedvelés

Példaértékűen működtetted… És most te vagy Vaperina :+1::wink:

2 kedvelés

Jahm…majd gyakorlom a “beleesett” meg a “csak egy driptipet” dumáját​:rofl:vagy írok pár ilyet.

(Tényleg évekig csak leves kell, annyi “hardverem” lett…:roll_eyes:)

4 kedvelés