De rég is volt...ki mivel kezdte?

Sziasztok! Én 2015 ben kezdtem vapelni rendszeresen, méghozzá egy Joyetech eGrip-el.

8 kedvelés

Mint már mondottam nem is olyan régen, EGO készletek, Vision Helix V3, NOVA v2, mindenféle alkatrésszel! :eyes:

12 kedvelés

vivi nova kimondottan finom volt vagy más nem volt az is lehet…

3 kedvelés

Nem volt sajna más így igaz! :face_with_hand_over_mouth:

3 kedvelés

A fiamnak a gimis évei alatt 5-6 éve, volt egy vape próbálkozása, a Kangertech Cupti. Glicerinnel és mentollal próbálta. Még rba-t is rendelt hozzá…


(Hiába, az én fiam!!!)

…de aztán meggondolta magát és azt mondta, hogy a vape hülyeség.


(Hogy kié lehet ez a kölyök???)

10 kedvelés

Őrület,nekem ugyan ez az Evod csak kékben,ilyen picit puhás érzetet adott a festése,ha jól rémlik​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nekem olyan volt mint az üveg, vagy inkább valami lakkozott cucc. De bírta, nem pattogzott le. :slight_smile:

Sztem,ha nem adom kölcsön a fiataloknak és nem ölik meg rajta az usb ajzatot valszeg még ma is működne,szvsz stabil cucc volt a cerkák világába.

2 kedvelés

Én odaajándékoztam barátnőmnek, de elhanyagolta, 2 hónapig tartott nála. Máig cigizik. :confused: De még meg van Neki valahol. :slight_smile:

1 kedvelés

Kb 9 eve vépelek. Az első kit egy egoT volt. Ez a legrégebbi, kb 5 éves. Még mindig szépen duruzsol. 10mg-os nikotinos liquid van benne…

5 kedvelés

7 kedvelés

Basszus ma dobta fel a Facebook,hogy nekem volt ilyen is még két éve :open_mouth: De cííííp volt :star_struck:

11 kedvelés

2018 szeptemberében sikerült teljesen átszokni az analógról, és bizony ezzel a dohánybolti csodával ( Silver Cig ). Kifejezetten szerettem, egészen kellemes ízeket és gőzöket juttatott az arcomba. Körülbelül egy évig hűséges társam volt a mindennapokban, a porlasztók is igen sokáig bírták, egyszerű de nagyszerű szerkezetnek írnám le. Volt előtte többféle próbálkozásom is az átszokásra, mindegyik kudarcba fulladt, ezért is tekintem ezt az elsőnek! :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Első szettem:

Második:

04a333867d862ed9a8d8e3d7fcfc37ad

:rofl::rofl::rofl:

14 kedvelés

Ez de komoly ahh kész :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Mi a lópikula bakker?!? :thinking::joy:

5 kedvelés

A baba első vapeja, nehogy a másikat vegye a szájába :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: de azért az is 9+os :joy::joy::joy:

9 kedvelés

Egy március végi gyönyörű tavaszi napon kezdődött 2020 ban :rofl:
Cuboid minivel :grin:viszont SIKERÜLT ! és bánom hogy nem hamarabb vettem :blush:
Azóta ne is kérdezzétek :rofl::rofl:csak a drip-tip :muscle::grin::stuck_out_tongue_winking_eye:

12 kedvelés

Digiflavor DF200 MOD-dal kezdtem Kangertech Subtank MINI (SS szín, újraépíthető)-nel valamikor 2018 őszén. Ezt koptattam egy évig, képem nincs róla.

Majd a Kangert lecseréltem egy OBS Engine V2-re, a MOD az maradt. 2020 késő tavaszán költözést követő hetekben az OBS leesett, eltört az üvegpalást, és a tartalék üveget nem találtam a káoszban. Akkor kezdődött a pandémiás hisztéria, így bizonytalan volt rendelni bármit külföldről.

Ekkor cseréltem egy SMOK TFV12 RBA-ra az OBS-t. Persze rendelést követően két napon belül meglett a tartalék palást. Azóta is a fiókban pihen mint tartalék tank, mert nagyon szerettem. 2021-ben a MOD lecserélésre került egy Voopoo Argus GTX-re.

2022-ben áttértem MTL vonalra. Útkeresésként egy DVARW MTF FL 22 és egy Chtulhu Hastur Mini volt versenyben. Még mindig nem tudom melyik nyert, és melyik marad MTL tartalék tankom (DVARW áll nyerésre eddig), majd pár hete egy Brünhilde boldog tulajdonosa vagyok.

9 kedvelés


Hát már nekem sincs meg de én ezzel kezdtem 2014- ben

10 kedvelés