BY KA V9 folyás

Akkor annak amit kiszedtél erőssen meg kell lennie nyúlva…?!
Nem túl magyaros, de gondolom érted.
Egyébként szeintem is ott fekete van, de majd szétszedem megnézem
Akárhogy is, a lényeg hogy működik! :+1:

A Byka-ban egyetlen egy fehér o-ring van, a műanyag betekintő és a chimney találkozásánál.

Fekete van ott nem a fehér szilikon

3 kedvelés

Igen, én is azt írtam, de majd szétszedem és fotózom neki :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ez pedig pont oda illik, csakhogy nekem yftk van.

Pillanat, előkapom a dobozából a kis tasakot és lefotózom azt h mik vannak benne…

1 kedvelés

A klónban is igy van ahogy mondjuk.De a folyáshoz semmi köze.

Ez bizony fekete…

1 kedvelés

Látszik h egyik kisebb mint a másik, a fehér. Amikor kaptam a fehér volt benne. Azzal folyt, es lecseréltem a feketére, de igy is folyt…most tettem masik feheret, ezzel eddig nincs gond

2 kedvelés

Tök mindegy, ha most jó, akkor király! A klónok leggyengébb pontja mindig is az oring volt.

3 kedvelés

akkor ha mást nem is, de egy eredeti o-ring készletet be kell rögtön szerezni a klónhoz

1 kedvelés

Azzal gond lesz mert romanba xar a szállítás főleg a ptk…

1 kedvelés

7 eur a szállítás + 2.5 eur a készlet

2 kedvelés

@Zoli76 -tol vettem az expromizer v5 és aromákat 19k-ra 8k volt a kezelési költség a bankban…

1 kedvelés

Igy aztán a komám rendezte az utalást, aki ecser-en lakik. Vele meg rendezem majd mikor haza jön…

1 kedvelés

Ha kell rendelek egyett neked és beugrasz érte ha erre mész el.

Sőt van is nekem egy csomag azt akár most is elviheted én meg rendelek egyet majd magamnak, pont most rendeltem onnan, lehet még hozzá lehet rakatni egy csomagot, mert még nem adták fel, akkor postát sem kell fizetned.

6 kedvelés

Irtam chat-en neked…látszik? :grin:

1 kedvelés

Van vám is néha és van,hogy nincs…

3 kedvelés

Max áfa lesz az…de a 135 euros ukrán csomagra is csak 2500 forintot fizettem összesen, mert szelepként jött pár dollár értékben. :grin:

2 kedvelés