Miért folyik a Liquid?

Hello mindenkinek! Segítség Kellene miért folyik szamba a Liquid mikor szivom? Talan vatta nemjo vagy a coilnal nemjo valami?

Szia!
Milyen tank, milyen tekerés, hány Watt, milyen vatta, és persze jó lenne egy fotó is róla. Úgy könnyebben lesz megoldás.

1 kedvelés

Úgy van. Az nem baj, ha folyik a liquid, csak hogy merre… :grin:

Szia.
Ha rta akkor vatta.
Ha dl rta akkor is.
Szivesen.

Igen, ez így édeskevés lesz infónak, hát mert folyékony. :joy:

@Peva71 már írta az igénylistát…még azt is leírhatnád milyen liquidet szívsz, nem a márka, hanem a pg-vg arány kéne.

Szia!
Kérdésedben ott a válasz is…Évával egyetértek

Hello hellvape 424 rta, ni90 coil 3mm 0.21 Ohm. A vatat nemtudom.40 waton szivom

Fiúk segítsetek.! :slightly_smiling_face: 0.21 gondolom dl, abban nem vagyok otthon, de ahhoz kevés a Watt, nem?

4 kedvelés

Azt piszkáld fel 60-70 wattig ha jó a vattázásod. :wink:

Igen dl!50-50 a keveresi arany

Szóval ? Múkodj ! :joy:
Helyzet változatlan ?

Most 45 watton jo !

1 kedvelés

Vapetool szerint 32 - 65 wattig van a tartmány a húzalodhoz, szóval e között mászkálj.

Vatta befolyasol valamit?

Persze, ha kevés is tudja ezt csináni, sőt, ha elhasználodott és összeesik, akkor is. De még vatta típusonként is más a lészállítás.

Ezért kértek töled képet, hogy lássuk mit szívsz…

Nem csak hogy mit, hanem miért :slightly_smiling_face:

Kesobb teszek fel kepet ha sikerul

Dl és 50/50 keverési arány, akkor ne csodálkozz ha folyik… dl-ben minimum 70vg/ 30pg kellene…
Gondolom, te kevered a leveseket… akkor keveréskor számold oda az aromát is ami 100% pg-ben van áztatva, ez még jobban húzza a pg többlet irányába azt a levest…

Készen keverve vettem 1 litert.6 os nikotinal. Elotte porlasztos kazant hasznaltam ahoz jo az 50 arany. Most altam át rta ra

Nyugi, semmi gond, azért vagyunk itt h segítsünk ahol, és amiben csak tudunk… ezért írták a többiek is fentebb, h jó lenne egy kép is róla…

1 kedvelés