By-ka V9... mit tekertek bele? 🤷‍♂️

Az egész fórum a By-ka-tól hangos… :grin:
Nem bírtam ki és rendeltem egyet, végre meg is érkezett az YFTK klónom és kíváncsi vagyok milyen huzalt (Ni80-at használok), magátmérőt ajánlotok az 1.4 és 1.2 afc-hez… Olvastam Kinga beszámolóját, de ő levegősebben szereti, nekem inkább a szűkebb levegőzéshez kéne tipp.
Van sima 28ga-m, vékony és közepes claptonom…
Illetve 60/40-es alappal hány lyukkal itatjátok?
Köszi :blush:

10 kedvelés

Szia!
én ezt használom: Kanthal 0.25 (vagy 0.3) 5-6 menet 2.5mag.

7 kedvelés

Köszönöm!
Az 1.2 afc még jól működik a 2,5-ös maggal?
Ahogy elnéztem van hely benne bőven…

2 kedvelés

Igen. Próbáltam 2-es magot is nem lett jobb vagy rosszabb. Ill. Mtl Claptont is. Elég nagy a mindegy faktor ennél a tanknál…nem érzékeny az átmérőkre a huzal típusra és a vatta mennyiségre sem.De a vatta típusa az hoz íz különbséget.

4 kedvelés

Én a gyári benne lévőt 1.7 afc használom, 2.5 mag Kanthal, de befigyel néha néha 3 mag ss 316, ahogy @Janos_Groszeibl mondja 5-6 menet nálam is!
Viszont ni80 még nem próbáltam!

5 kedvelés

Egyre jobban tetszenek az ilyen egyszerű old school stílusú tankok, ezek szerint jól gondoltam, hogy nagyobb szórást elbír… :slightly_smiling_face:
Köszi a tippet

5 kedvelés

Én próbáltam: ss316l-Ni80-Nife30 huzalokat is…viszont 3as magot nem. Mtl clapton ss316l-és ka1 is…

4 kedvelés

Ezért használok ByKa én is nekem is bejön ez a stílus.

4 kedvelés

Az 1.4 es afc-hez szerintem a 2.5-es lesz, azt még bőven körbe tudja levegőzni, 1.2-nél már pont necces, de kipróbálom.
Vattából van Titanium, Ssorb, CB prime…
Illetve a 60/40-es likvidhez oldalanként hány lyuk az ideális?

2 kedvelés

Én nem szarakodom az afc-kel, amióta megvan 1.7 afc van benne, azóta is az pereg! :joy: :rofl:

5 kedvelés

Én a két nagyot használom 90%-ba…de van,hogy kedvem függvényébe szűkitem.2nagy ideális nekem.Vattából és a sorbot-Angorabbit-mujit tartom jónak bele…de ezen kivül még vagy 15félét kipróbáltam azon is múlik milyen ízű levest rakok bele…

7 kedvelés

Az etető nyílás lyukaira gondoltam, ugye van 3-3, gondolom a hígabb leveshez elég 1-1, vagy 2-2…

3 kedvelés

50/50 levest használok kevés vattát full nyitva a lé ellátó egyszer szörcsögöt amikor a szélvédő mögött felejtettem modal együtt én meg elaludtam amég vártam a csoportot ez egy busz szélvédő kb 50 fok volt bent… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nekem valamikor élég 1-1 is! :wink:

2 kedvelés

Fura és sem értem most a AdG Latakia Hybrid elég! :thinking:

4 kedvelés

Tök nyitva használom… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Na asszem körvonalazódott a dolog, jön a mosás és a beüzemelés…
Köszi
:grin:

3 kedvelés

Összegezve mindegy mit és mennyit teszel bele müködik… :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Ja el is felejtettem mondani, ÜDV a csapatba @Adams! :joy: :rofl:
@Janos_Groszeibl mindenkit megfertőzött! :joy: :rofl:

7 kedvelés

Még nem nyilatkozott lehet neki nem jön be…

3 kedvelés