BY KA V9 folyás



Sajnos nincs mit kezdjek vele…volt már o- gyűrű csere is, meg minden is. Ez folyik rendesen minden liquid töltésnél… már nincs semmilyen ötletem sem. Ha valakinek kellene akkor adom … viheti…akár tiszta ingyen is…

Elzárod,mikor töltöd?

Alul szedd szét a két csavarral,mosd ki alaposan ,és rakd újra össze.
Ne add már fel ilyen könnyen Robi !

Persze. El zárom mindig…

Okés,ne haragudj,nem megbántani akartalak,csak ez volt az első ami eszembe jutott.:hugs:

Hol látod folyást, melyik részén?

3 kedvelés

Szét szedtem mar nem egyszer. Mostam is, töröltem is, de ez csak folyik…

Jól látom,hogy a levegőzőn folyik?

1 kedvelés

Le folyik az aljába… Minden tömítés megvan benne?

Ide rakott fel János rajzot, nézd meg

Kevés a vatta…

Tekerést le tudod fotózni?Egyre határozottabban ki merem jelenteni az első kép alapján, hogy a levegőzőnél szivárog a lötyi,és befolyik a levegőállító gyűrű és amin tekeredik,az közé. A levegőállító gyűrű belső felén lecsurog a mod tetejéig,(vagy a tank aljáig),és ott felgyülemlik. Valóban vattázási gondnak tűnik. Csatlakozom @Janos_Groszeibl-hez.

2 kedvelés

2 kedvelés


Én még mindíg azt mondanám szedd szét,nézz rá a tömítésekre mindenhol,az én klónom és az eredetim sem produkált ilyet még.:flushed::thinking:

Néztem a byka v9-et azon a linken. Köszönöm az infót kedves @Peva71
Megvan nekem is minden o-ring úgy mint a képen…:smiley:

Oldal nézet jó lett volna.Van egy gondolatom:vatta mennyiség jónak tünik de ha síkban van a levegőzővel a vatta vissza hajtása akkor simán bekefolyík a levegőzőbe.Inkább a csavar magaságában legyen a vissza hajtás.Ha elkezd szörcsögni mert fütesz a kamionban akkor használd 1lyuk léellátással.



Jónak tűnik rakj bele más tipusú vattát.

Ha épp nincs akkor csak 1lyukat nyiss