Brunhilde MTL lészállítás, segítség?

MTL claptonnak nézem… :thinking:

Coiology Ni80 mtl fused clapton, ja. Ezt javasolták az üzletben. Nem jó? :sweat_smile:

De igen. Én is hasonlóval használtam, csak az Vandy Vape Superfine MTL Fused Clapton volt. :slightly_smiling_face: Szintén Ni80

3 kedvelés

Akkor elnézést…innen úgy látszott…:smiley:

Akkor én mazochista vagyok, mert nekem bejön az Ares2, ès ha minden igaz, egy Brunhilde is érkezik hozzàm. Lehet, hogy csalódás lesz, de annyira megtetszett, hogy ki kell próbálnom. Addig is itt olvasgatom a tapasztalatokat.
Igazából ebbe a kivitelbe szerelmesedtem bele, de sajna már nem kapható:


Gyönyörű!

5 kedvelés

Ízlésről nem vitatkozunk! :joy:

Ez a limitalt igaz?

1 kedvelés

Na ezzel én is megszenvednék :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

3 kedvelés

kép

3 kedvelés

Igen.

Nekem inkább az ss :blush:

6 kedvelés

Nekem se folyt vagy égett soha a Hilda .A levest mindig az utolsó cseppig ki lehetett belőle szívni akár láncslukkolva is.Szerintem a vatta mennyisége se okozhat ekkora problémát .30/70 és 60/40 között még nem tapasztaltam ilyet.Én vákuum problémára gyanakszom.Lehet csak az O gyűrűket kéne kicsit átmozgatni , “átnyálazni”.

2 kedvelés

Ha nem lenne ekkora, akkor már nekem is lenne egy ilyen modom csak ez a pink :slight_smile:

5 kedvelés

Itt egy veterán, mindent megjárt darab​:sweat_smile:

10 kedvelés

Szép így együtt :blush:

4 kedvelés

Ez nagyon hol nézne ki a wismec reuleaux rx g, mecha színű móddal​:heart_eyes:

2 kedvelés

A vasember :stuck_out_tongue_winking_eye: színben :smiling_face:

1 kedvelés

Na, nekiesek megint… :joy:

Hajrá, hajrá.
Szoritunk :smile:

2 kedvelés

Nos, agyon hajtogattam, újravattáztam. Most úgy 2perce szivogatom, egész ok és sikerült 0.7-esre alkotni a 0.8as tekercset. Az úgy már egész baráti, ugye? :smiley:
Még nem érzem kiszaradtnak, de ennél nedvesebbnek kéne lennie a vattanak még mindig, ugye…?