Brunhilde MTL lészállítás, segítség?

Tudom kicsit off leszek, de amikor a Brüncis posztokat olvasom, mindig az jut eszembe, hogy szinte mindig azt a dumát nyomják, hogy ez egy kezdő, könnyen építhető kazán. Hát biztos van jó tulajdonsága is, de biztos nem ez :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Hát ebbe most ne menjünk bele… :sweat_smile:

Legalább jól néz ki​:rofl:

Én is vettem majdnem egyet, pont ezért :face_with_hand_over_mouth: :rofl:

Megépíteni nem nehéz, jó nagy hely van benne, nem is egy bonyolult darab.
Az más kérdés hogy mire működőképes már egy tekercs huzal meg egy csomó vatta elfogyott. :thinking:
Legalább kezdőként kigyakorolod magad​:rofl:

Értem én, de nem az lenne a lényeg, hogy kezdőként legalább nagyjából élvezhető legyen az eredmény? :wink: :smiley:

1 kedvelés

Nem ártana. Biztos van, akinek kezdöként is jó. Én bénáztam vele sokat, biztos hogy nem ajánlanám.
Az ares2-nél pl tutira jobb, mert az még később is egy szar​:rofl:

Na nekem az is kimaradt :smiley:.

Hát, legalább egy csomag vatta & huzal megvan 2 porlasztó árából… Még ha el is bénázom az egészet :sweat_smile::joy: hosszútávú megtérülésnek szántam, oké, de azért jó lenne ráérezni :grinning: kár, hogy nincsen már vape shop, ahol személyesen is az ember segítségére lennének… Későn váltottam, sajni :sweat_smile:

1 kedvelés

Este jelentkezem az újabb próbálkozás eredményével :joy:

1 kedvelés

És akkor érkezek, mint Hildával kezdő és elsőre problémamentesen építő :smiley:
A képen jobb oldali sodrony félig fedetlen alapban, azon nem fog menni lötyi. A vatta meg meg van gyötörve, ami szintén nem használ a folyadékszállításnak.
Igaz ez más RDTA, de a lényeg ugyanaz. A rendelkezésre álló helyet kitölteni, a vatta VÉGE érjen a sodrony tetejére és lehetőleg egyáltalán ne legyen benne törés.

1 kedvelés

Van előnye is, ha ez megy kb mindegyik megy majd :smiley:

1 kedvelés

Nekem úgy érzem szerencsém van akkor​:sweat_smile:
Elsőre teljesen jó élményben volt részem :smile:

Hát modot akartam én rendelni, aztán szembe jött hogy csak 18$… Elkapott a hév :rofl:

Igen, erre mondom. Nekem nem ment, sokat szenvedtem vele, a desszertjeim meg az életben nem hozta úgy ahogy szerettem volna​:sweat:
Van akinek meg ez a maga tökély :blush:

2 kedvelés

és ezzel ki is merült az összes előnye :smiley: …így sajna drága dísz 18$-ért (is)

Hát, én még kitapasztalom.
Egyenlőre ízben egy picit alul marad de nem vészesen. Th jó. Még ki kísérletezem​:smile:

Szerintem:

A legjobban építhető deck, ever. A tekerés iránya mindegy, így is jó, úgy is jó, kényelmes hely.
A huzal lefogatása egy álom, hogy nem egy fél mm fejű csavar alá kell beszenvedni, hogy ne csússzon ki. A végek elhajtására akkora hely van, mint egy futópálya.
A tank nagy, bártan neki lehet indulni vele bárhová.
Nem folyik.
A levegőzés a szűk MTL-től a tágig/szűk DL-ig bármi lehet.
Íz nyilván véleményes, nálam a jobbak között van, olyan nagyon semmi nem teljesítette eddig túl.
Ja és szép :grinning:

Nem tudom mit csinálok másképp, de soha nem volt égett, forró vagy bármi ilyesmi.
Én csak egyszerűen belehúzom a vattát és kész. Kezdek arra gondolni, hogy másnak misztikus ez a sodrony dolog és eleve másképp próbálkozik.

5 kedvelés

Na pont ezért szép ez a vape világ.
Van akinél egyből kuka, nálam közepes, neked meg nagyon jó.
Nem hinném hogy annyira másképp tekertük volna, inkább ízlések és pofonok. :wink:

1 kedvelés

Hanyas szálhuzal van ott benne, mert az nekem eléggé vastagnak tűnik… sztem 24ga esetleg 26ga…?