Brunhilde MTL lészállítás, segítség?

Hát, amennyi, atfert " rajta, pont ráborul, vége ritkitva. Feladom :joy:

Nem vattát, wattot :rofl:

Hát hasonló árkategória (kb 20), inkább íz mint füst, mtl vagy szűk dl. Most Istick t80-am van, 0.8as és 0.4es porival az íze tökéletes, csak nem annyira gazdaságos 5 naponta cserélni az 1400 hufos porit, mert szívom rendesen…

Közbe nézegesd, Ispy mit tett fel neked, a brünci tényleg nem kezdő kazán.
Én őszültem tőle komoly százalékban​:unamused:

16 watt…

Az pedig nem kellene hogy sok legyen.
Én szálhuzalt használtam bele, 28gat, ni80-at. 1 ohm körül kérte a 12-13w-t
A clapton több liquidet kér, talán vidd lejjebb a w-t.
Ha ízre mész miért claptont használsz? :face_with_monocle:

Hát, majd még próbálkozom vele… Ugyanitt 0km-es brunhilde eladó :joy::joy:

Sodrony leér rendesen?

Pedig nekem ezt ajánlották kezdő tanknak + a dwarwot… Ami kicsit drága nekem kísérletezgetni egyelőre :sweat_smile:

Igen, de már ez is tekeredik szét az egyik… :sweat_smile: Biztos én vagyok túl állat az érzékeny hölgy lelkéhez

A dwarv jó. Az belefér kezdőként, alliról 6e körül már van. 2 hét alatt itt van az is.

1 kedvelés

Az nagyon nem szabadna. Sodronyt én még sose cseréltem benne, azt se értettem minek adnak pluszt.:rofl:

Akkor mit kellene használni? :grinning: Bocs a sok értetlenkedésért

Ni80-as szálhuzal, 28ga, 6 tekerés 2.5-s magon.
Az 1 ohm. Kb. Közepes afc(meg nem mondom az mekkora).
12.5w. Nekem ez jött be. Közben kénytelen voltam kanthalra váltani, az már kicsit lassú hozzá.
Ja és nem baj, mindenki így kezdi :blush:

4 kedvelés

Köszi! :blush: Kísérletezgetek majd még. Szerencsére van még pár porlasztóm a másik tank a, ameddig bénázok a hölggyel. :joy:

Szerencsés vagy. Én annó idegből mentem bagózni :sweat_smile:

Szia @Martina :hugs:

Ahol kilog a lóláb, akarom mondani a coil lába miután befogattad, ott hajtsd el oldalra a lábikót mert mikor ráteszed a top cap-et hozzáér és ezért mész át zárlatba. Itt látom is a lábikókat:

Az a vájat pont emiatt van ott. :blush:

8 kedvelés

Köszönöm, holnap ha újra nekiesek és behajtogatom!

4 kedvelés

Ahogy @Vaperina_Kinga mutatja, lábakat elhajlítani. A Brünciben rengeteg hely van erre.
Egyébként a képeket nézve , ahogy tegnap is említettem kevés a vatta és most már rövid is :sweat_smile:
Ez nem kényeskedés, minden tanknál megvan, hogy milyen vattahosszúságnál/mennyiségnél működik jól. Egyszer kell megtaláláni :grinning:

2 kedvelés

Este folyt köv… :grinning:

1 kedvelés