Brunhilde MTL lészállítás, segítség?

Vegyél ha van hozzá porlasztó újitható…majd át veszem… :slightly_smiling_face:

0.4-es pori, 23-25w… Attól függ, mennyire fagyasztós finomság van benne éppen :grinning:

Amíg jó volt brunhilde jó volt vagy nem? Ha igen, akkor maradj Mtlnél esetleg nagyobb levegőzéssel. Szerintem

1 kedvelés

Van :wink:most jön 10 db :wink:
Ha kell intézem neked,nem tudom milyen állapotú,de bólints és intézem :wink:

Milyen árban mennek most?

A dl-t, az igazi dl-t onnan ismered fel, hogy olyan, mintha egy porszívócsövet dugnál a szádba, és az telepumpálja a tüdőd. A szűk dl ennek egy finomított változata, mert nem 50-60 watton megy, hanem csak 25-30 watton. 15-25 watt meg egy levegős mtl. Kábé. :sweat_smile:

Értem. Holnap takarítok, megszivom a porszívót. Aztán meglátom :rofl:


Ő lenne az említett tank, ugye? Kell mellé rendelnem még valamit? Úgy értem, ebben mit tudok majd elrontani, amiből nem ártana plusz :rofl:

Ebbe sem lesz jó a Cotton Bacon. :slightly_smiling_face: Valami lazább vattát nézz MTL-re. :slightly_smiling_face: Mondjuk a Super Sorb-ot (csak a papírzacsist), hogy ne mindig a Cotton Cloud’s - al jöjjek. :sweat_smile: Ja és 0.32es szálhuzallal szoktam, hogy SS vagy kanthal vagy Ni80 az tőled függ. Tömítést nem baj, ha teszel mellé pluszba. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszi, az új sodronyokkal majd rendelek vattát is. Meg akkor huzalt, meg huzal tekerő akármit. :sweat_smile: Milyen huzalt ajánlotok? (egyelőre a brunihez, hátha…)

Vattát amit írt Kinga, és valamilyen 28ga huzalt, tekeroseged, vagy ha nagyon nem akarsz tekerni, akkor előre tekert 28-as huzalból

2 kedvelés

Megírtam a kérdést, mire megjöttek a válaszok. Köszi :grinning:

Jó az amivel építetted, de nyugodtan próbáld meg szálhuzallal, hátha nagyobb lesz a siker. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

2.5 fekete fémfúró :blush:mert az olyan mint a koriander,az mindenkinek van otthon Stahl Judit ajánlásával :rofl::rofl::rofl::rofl:
Olcsóbb mint egy készletet venni​:grinning:

Nem lesz az vastag Kinga?

Na akkor nekem azért nincs, mert a koriandert sem szeretem :joy:

Én azt sem tudom mi az :rofl:csak a fúrót ismerem :rofl:

28ga Kanthal A1​:stuck_out_tongue_winking_eye:így keress huzalt és inkább 2.5 magba való vattát ajánlanék elsőre amit Kinga írt .

1 kedvelés

Brunhildebe én superfine mtl-t használtam
Pl ezt
https://www.aromaparadise.hu/vandyvape-ni80-superfine-mtl-fused-clapton-10ft-3m

1 kedvelés

Elvileg ami majd jövő héten érkezik,abba a 30ga a klassz fogpiszkálóra tekerve 5-6 karika mujival :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs:

1 kedvelés