Bishop MTL RTA Club :)

Az sincs még, mert nekem sem volt. Kölcsönben sem. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Én is kíváncsi lennék néhány tankra. Mint pl

Buy Authentic Ambition Mods Amazier MTL RTA Atomizer Silver 4ml (3fvape.com)

Memo MTL RTA | Atomizer by Phevanda | inTaste

A Dramm-ot is néztem már. Csak néhány ismereltelen példa. Viszont nem merném bevállalni egyiket sem. Van egy felsorolt listám, mindgyiket veri nálam a Bishop. Nehéz így az biztos…

Mondjuk a huzalra Neked meg Janinak köszönhetően sok gondom már nem lesz.
Ka1 szálhuzal oszt’ puszi.
Próbáltam Ni80 - at, Claptont de valahogy nem.
Nekem a kanthal adja. Szerintem a legjobb ízű “viselkedésű” huzal.

1 kedvelés

Rendben. Benne vagyok. :slightly_smiling_face: Most a Dram teszt zajlik, utána a megbeszélt T… jajj, nem spoilerezek. Tudod melyik. :hugs: És azzal párhuzamosan, vagy épp utána futhat egy Bishop is. :slightly_smiling_face: Mivel az nem új nekem, így hamarabb megírom azt hiszem. Csak most jobban kell figyelnem mindenre. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Kíváncsian várom,(de csak jókat írj léccccci róla :joy:) :hugs:

2 kedvelés

Majd szépen körbeírom, hogy nem jó, csak virágnyelven. :joy: Neeeem, egyébként eddig pozitívan csalódtam. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Icipicivel hosszabbra hagyom a vattát a deck szélénél,ez csak egy szösszenet tőlem :stuck_out_tongue_winking_eye:és klasszul mutat a Danin is :smiling_face:

3 kedvelés

Már rágyüttem. :grin::hugs::kissing_heart:

4 kedvelés

Volt pisi ? :joy:járt már úgy más is :grin:

1 kedvelés

Csak megsiratta milyen béna voltam először. :sweat_smile:

2 kedvelés

Én sírtam majdnem mikor :disappointed:reggelre a D könnyes lett tőle,vagyis nem könny volt az hanem folyás :flushed:azóta újult,de vigyázok a hosszára :stuck_out_tongue_winking_eye:nem hiába,mindíg tanul az ember a saját kárán :smiling_face:

3 kedvelés

Igyekeztem bajszosan vattázni, mert úgy adta magát a tekerés. Gondoltam odateszek minden vattát a bejárat elé. De így is bejött a liquid. :thinking::confused: Nem mindegy, hogyan vattázzuk. Még hátra van pár próbálkozás, de egyébként tetszik, mert jó íze van. :blush: Egyensúly liquiddel ennyire van csak nyitva.

Este félig volt nyitva, úgy hagytam, reggelre szörcsögött. Most jó. :blush:

6 kedvelés

Amaziert @Elek_Segits vett a múltkor, mert ő is kíváncsi volt, ha jól emlékszem azt írta, hogy egyszerűen szar.

1 kedvelés

Egyszer azért kíváncsi lennék, hogy egy hera és egy dani között mennyire éreznéd a különbséget ugyanazzal a tankkal, mert néha úgy érzem, hogy csak placebo, de remélem azért nem (a többiek véleménye nem mérvadó, mert ők is placeboznak :rofl: ).

2 kedvelés

Megkeresem a providentes telefonszámát és pár hónap múlva megmondom. :joy:

2 kedvelés

Ne csináld hogy te még nem írtál a YÉZUSKÁNAK​:flushed:
Én már rég letudtam​:joy::joy::joy:

2 kedvelés

Jó, hát aki menő ablakos, á, hagyjuk. :rofl:

2 kedvelés

Én hiába írok, mindig zoknit hoz, meg szappant, lehet büdös vagyok? :thinking: :sweat_smile:

2 kedvelés

Márciusban? Lyézuskának? Még alszik az szerintem. :thinking:

Fehér papírt meg tollat vettem a múltkori munkámból,csak azért sikerült írni,de megkértem mást mert szebben írt :crazy_face::crazy_face::crazy_face:

3 kedvelés