Bishop MTL RTA Club :)


Bocsánat takarítanom kell az asztalomon :joy:

8 kedvelés

Pont erről beszélek. :slightly_smiling_face: Ezért látszik többnek videón.

4 kedvelés

A gőz mennyisége amit látsz az függ attol is, milyen a hőmérséklet. Nyáron melegben szoktam keresni néha, kajakra olyan mintha semmit se fújnék ki, télen meg méterekre is látom sötétben az utcai lámpáknál :laughing:

2 kedvelés

És milyen 8 watton?

1 kedvelés

Inkább ne akard tudni milyen volt a kezem. :rofl:

No igen, 2-3 mp alatt ugyanennyi gőz az biztos sokkal több :slight_smile: Nekem az legjobb ha legalább 6-8 mp ig szívom, a hosszú slukkokat szeretem :slight_smile: Itt a videón szinte erőltetnem kellett, hogy ne menjen a tüdőmbe… Amúgy ennek a csak a negyede gőzt tudom kifújni ha nem tartom vissza, hogy ne menjen le tüdőre. Néha belegondolok, hogy nem DL-ezek-e véltetlenül MTL tankból :slight_smile: :slight_smile: Néha úgy tűnik, de a végén mindig tüdőzök egy jót :slight_smile:

1 kedvelés

Finom puha (klaviatúra) zongorista? :melting_face:

másabb a valóságban, de köbméterben, vagy inkább köbdeciben ugyanennyi, és ugyanúgy nem látok át rajta :slight_smile:

1 kedvelés

Puhább nem lesz, csak a stabok nem zörögnek.

Nekem kevés :smiling_face:de mindenki máshogy érzi mi a jó ,így emelem a tétet 11 wattnál elég a hármas levesnek a thja és melegebb a gőz ez igaz de nem forró és ez így fincsi :smiling_face:

4 kedvelés

Elhiszem, nem vitatkozni akartam. Elnézést, ha úgy tűnt. :hugs:

3 kedvelés

Nem úgy tűnt, jogos is :slight_smile: Azért kíváncsiságból csinálj magadról egy ilyen videót, hasonló értékekkel, szívás időtartammal és hasonlísd össze :slight_smile: Nem kell a videó, elég az eredmény is :slight_smile: Persze Bishop-al :slight_smile: Am, egyébként volt már Bishop teszt?

Sort kerítek majd ma rá. :slightly_smiling_face: Bishop teszt még nem volt. Általában azokat szeretem tesztelni ami nincs még minden második embernek. De persze volt már példa az ellenkezőjére is. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Taifun gtr? Azt sem lattam meg. Vagy csak en vagyok bena es nem talalom.

Szia!
Örülök, hogy neked ennyire bejött. A magam részéről életem egyik legroszabbul elköltött 25 000 Forintja volt.
Először ízt nem tudtam belőle kicsikarni, aztán - mai napig nem értem hogyan - eltörtem a füstszínű palástot.
Próbáltam Ni80 28 ill. 30 ga-val. Kanthal A1 28 ga-val. 2 - es 2.5-ös magon, 3 féle vattával minden variációban. Mindíg mindenhogy égeti a vattát az egyik oldalon. A tekerés egyik oldalán még fehér, a másikon már szén. Teljesen random, hogy melyik oldal, már meg sem próbálom kutatni, hogy miért.
A klón By-Ka V9 - nek semmi baja jön, megy, dudál, megáll, működik. Imádom szétszedni, elmosni, összerakni, tekerni, piszkálni.
A szintén klón Dvarw mtl fl szintén. Ha egyszer sikerül a vattázás utána atombiztos.
Most van nálam kipróbálni egy eredeti Kayfun Lite 2019 24. Megtekerem 1.5-ös magon Kanthallal 1-1.2 ohm - között és teljesen jó. Annyira, hogy szerintem a Bishop ha még 2 hónapot rászánok sem közelíti meg.
Inkább adtam volna plusz 15 000 Forintot egy Lite - ért és élvezem.
Örülök, hogy van akinek tetszik. Én már nem kívánom. Jó ízeket ad de ha választani kell akkor inkább teszek még hozzá kis pénzt és vagy egy Dvarw fl vagy egy Lite.
Ne érts félre, nem vagyok egy sznob ktsg, de én mégegyszer nem fizetnék érte.

8 kedvelés

Jáccunk kívánság műsort :slight_smile: Én kérnék Bishop tesztet :slight_smile: Újnak, akinek minden új, számít, főleg, hogy nagyon eltérőek a vélemyek :slight_smile: Szerintem érdemes :slight_smile: Pro és kontra, hogy melyik véglet :slight_smile:

4 kedvelés

Semmit nem értek félre, az ilyen őszinte véleményekre vagyok kíváncsi. :slight_smile: Kinek miért és miért nem :slight_smile: Látom, hogy nagyon két végletes, kíváncsi vagyok, hogy miért, mik az okok :slight_smile:

5 kedvelés

Én a Drammal vagyok így,ezért van három is,van akinek bejött van akinek nem.
Szájízen és felhasználón múlik minden :smiling_face:

6 kedvelés

Igen. Ahogy látom mélyebb ez a kút mint azt gondoltam. Azthittem egy rta ami tuti meg egy mod ami bírja és megvagyok.
Azthittem, hogy csak mindíg újabb podokra meg porlasztós tankokra lehet elkölteni a világ pénzét.:joy:

1 kedvelés

Ha bírja a tárca bármennyit el tudok költeni :joy:

1 kedvelés