Bi2hop vélemény

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi hogy van-e valakinek tapasztalata a címben említett tankról hogy az most egy új Bishop vagy egy teljesen más tank aminek semmi köze a régihez? Van valakinek ugyan ez a tank?

@Janos_Groszeibl -t kérdezd nyugodtan :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ha van neki biztos tud mondani egy két jó tanácsot,véleményt róla mivel megrendeltem és szerdára érkezik ha minden igaz :thinking:

2 kedvelés

Van neki,és ha ő nem tud tanácsot adni,akkor senki :joy::joy:

2 kedvelés

Nathan még össze is hasonlította őket.

7 kedvelés

Kár hogy nem sokat értek angolul de azért köszi megnézem​:wink:

2 kedvelés

Youtube felirat ….
Jobbról az ötödikre kattintasz,beállítod a nyelvet és tudod olvasni is magyarul :smiling_face:

2 kedvelés

Az úgy bajos :slightly_smiling_face:
Összefoglalva…ha az előző tetszett, valószínűleg ez is fog. Ha nem, csodát ne várj tőle.

4 kedvelés

Gabesz leírt mindent.

2 kedvelés

Néztem és nincs magyar fordítás a videó alá

2 kedvelés

Arra lennék még kíváncsi hogy milyen az íz vissza adásban és a negatívumokra ha van neki ( de biztos van)

Az igazság az hogy nem volt nekem még Bishop kazánom ez lenne az első

Ne itt,hanem a weben nyisd meg !


Ott tudod olvasni is

3 kedvelés

Nekem nincs magyar nyelvre választási lehetőség

A betűtípust nekem is kiírja magyarra

2 kedvelés

Ezeket a kérdéseket célszerűbb lett volna vétel előtt feltenned

3 kedvelés

Nekem jó szeretem ezt a tipisu rtákat…

2 kedvelés

Igazából még nem késő lemondanom hiszen az üzlet tulajával beszéltem vele és még rá jell bolíntsak hogy akkor kell vagy sem de úgy érzem nem lesz rossz vásár​:wink:

1 kedvelés

Videó alapján láttam hogy könnyen építhető kazán és talán még jobb is mint az első Bishop

2 kedvelés

Pro: Minőségi kialakítás, külön kiegészítővel felső töltés, fantasztikus levegőzés, halk, smooth, nagyon könnyű építés, és vattázás, könnyű szétszedhetőség és töltés, (akár alsó töltésnél is) pazar design, kényelmes driptip, sok féle könnyen cserélhető levegő betét, nagyon jó ár/érték arány, nagyon kellemes és jó ízek! Con: nagyobb erőhatásra el tud “hajolni” a tank a deck-től de ez nem vészes, (nem tud leesni még akkor se ha rázza az ember és zsebből is ki lehet venni a nélkül, hogy szétjönne!) A TH eléggé nagy ami akár előny is lehet! (ízlés kérdése, de ez is sokat változott az elsőhöz képest) Alapjaiban véve nagyon hasonló az első szériához viszont változtattak a kazán tér méretén, a kémény szájának kialakításán! Ezáltal változott az elődhöz képest a tank ízének karakterisztikája! Dohányos ízeket jobban kiemeli mint a régi, ami szerintem inkább desszert ben volt erősebb! A bekötő oszlopok is sokkal könnyebb építést tesznek lehetővé a könyebb huzal befogatás miatt! A külön vásárolható felső töltés lehetővé tevő cap is nagy +pont!

10 kedvelés

Köszi szépen a részletes beszámolót!:wink:

2 kedvelés