Bishop építés

Sziasztok,

Érdekelne, hogy ki milyen tekerést használ benne, milyen magasság pozícióval. Itt nem érvényesek azok a tapasztalatok, mint a legtöbb tank-nál. Alacsonyabb, magasabb, stb. Oldalról kapja a levegőt…

Azt a furcsa dolgot vettem észre, hogy nem mindig ugyanúgy jó. Van, amikor jobb lejjebb tolva, de van amikor meg feljebb. Nem nagyon értem, hogy mitől függ.

Én most 2-es magon, 8 menettel használom, kanthal huzallal. Nekem 6-7 menet körül nem olyan jó ízű. Jobbnak találom, 7,5-8 menettel. Ehhez feltolom a tekercset úgy, hogy a levegő pin az alső harmadára szívja a levegőt. Érdekes, hogy nem mindig így jó, van olyan, amikor lejjebb kell tolnom a tekerést. Szerencsére ennél a tanknál könnyen lehet a magasságon “finomhangolni” használat közben is.

Érdekelne, hogy kinek mi vált be :slight_smile:

2 kedvelés

2,5 magot rakok bele ni80 28 ga vagy ni80 30 ga esetleg kanthal 28ga mikor melyiket​:blush::wink:

2,5 mag 5 tekerés Ni80 28 GA :grin:

2 kedvelés

2.5 mag 5 tekerés 30ga(Ni80) ,Bp mods pro vape cotton
És az a Pin van benne ami alapból benne is volt :smiley:

2 kedvelés

És a tekercs magasság? Ahogy sikerül és mindegy? Nekem random, ahogy sikerül. Van, hogy alacsony, feljebb korrigálom, jobb lesz, vagy fordítva, túl magas, lejjebb nyomom. Volt már olyan is, hogy alacsony volt és feljebb toltam, de nem lett jobb. Akkor kicsit megint lejjebb és akkor lett jó. Csak én érzem, hogy nem mindegy a tekercs magasság?

Én egy sikba szoktam épiteni a “vatta tartóval” és ugy nekem stabilan hozza amit kell.

1 kedvelés

Na igen, én is úgy szoktam, de van, amikor lejjebb, van, amikor feljebb jobb. Ezek szerint jobb ebbe a 2,5-es mag, a kettes túl érzékeny lehet :slight_smile: Hihetetlen, pedig nem nagy a külömbség…

2 kedvelés

én csak 2.5 -el használtam,és azzal nem voltak gondok.