Bishop MTL RTA Club :)

Én meg a bájkával. :sweat_smile:

Azért is nehéz ajánlani kezdőknek modot és tankot is, mert ami nekem fontos, lehet neki nem, ami nekem tetszik, az neki nem stb. Amit lehet az ember leírja a tapasztalatait és onnantól kezdve mindenki tapossa ki magának a megfelelőt.

3 kedvelés

Nos igen. Azt hiszem, tudom, megerősíthető, hogy kinek mi jön be :slight_smile:

Anyámnak például tökéletes az ursa, ennél bonyolutabb eszközt soha nem adnék a kezébe. Neki meg tetszik.

1 kedvelés

Én nagyon szeretem a Bishop-omat. Tény, hogy nem a legmasszívabb konstrukció, és agyhalál kerülget, ha le kell fogatni a huzalt, de jó ízű, és valamiért ebben bírja a legtovább a huzal. :slightly_smiling_face: Nekem is kevés a gőz, de már megbarátkoztam vele. Esetleg nagyobb AFC-vel, kicsit magasabb watton jó lehet. :thinking:

10 kedvelés

Na de mennyire igaz :slight_smile: Én biztos nem tudnék ajánlani kezdőknek mit :slight_smile: Nehéz ügy :slight_smile: De jó hogy van olyan oldal ahol minden téren ki van beszélve minden :slight_smile:

3 kedvelés

Lehet, de én 10zes leves használok, ha több a levegő és nagyobb a teljesítmény lehet kifekszem tőle én meg nem fogok többféle leves keverni. Mondjuk arra is rájöttem, hogy nekem a fényes tankok nem tetszenek, csak a matt, problem number one. :sweat_smile:

Ja, hát igen. 10mg-al azért veszélyes többet porlasztani. Egyébként, ha koszos kézzel összetapizod a fényes tankot, matt lesz. :grin::joy:

1 kedvelés

Nem lehet koszos a keze,tegnap balzsamozott :grin::grin::grin:

Nem tudom kinek mennyi gőz elég. Mi a kevés? Egyébként érdekes. Mindig ugyanúgy tekerek. 7 menet 28ga kanthal, most csak 0,91 ohmot mutat a 101 modom. 8 watton nekem ennyi a gőz ha nem tüdőzöm egyátalán. Ez kevésnek számít?

Szerk. Csak példaként raktam fel a videót, ideiglenesen :slight_smile: Látta aki látta :slight_smile:

4 kedvelés

Ezzel csak egyetlen baj van. Amit egyetlen YouTube-er illetve influencer sem mond el. Hogy a képeken, videókon többnek látszik a gőz mint a való életben. :slightly_smiling_face: Én kevésnek látom az enyémet egyébként.

5 kedvelés

Hacsak nem a bomlástermékek…:rofl:

1 kedvelés

Én elvagyok a minimális gőzzel így is sikálnom kell az üveg felületeket…

2 kedvelés

Nem kevés, de ennyi nekem 2-3 mp alatt “termelődik”, nem 8… :slightly_smiling_face:behorpadna a fejem​:grin:

1 kedvelés

80/20 vagy az üvegre gyártani OSB lapot. :grin:
Szívesen :church::muscle:

2 kedvelés

Kis kalapácson gondolkodtam… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Egyik oldalon 1,a másikon 0.8 pin ez adja meg azt a húzást ami kell nekem van itt minden :joy:th,íz,gőz igaz emelek a magasságon is :smiling_face:

3 kedvelés

Aztán hívod az ablakos ismerősöd? :joy:

1 kedvelés

Van egy de több Dani ára…

Na, így még nem próbáltam. De kíváncsivá tettél. :hugs:

3 kedvelés

Hát ez a valóságban is így néz ki :slight_smile: Kicsit összemosódik és nem ennyire fehér a valóságban, de nagyjából ezt látni. :slight_smile: Könnyen össze tudod hasonlítani, csinálj magadról videót, és úgy hasonlísd össze a kettő videót, hogy több, kevesebb vagy hasonló. :slight_smile: