Berserker vs Én csak nem jövünk ki egymással

Pontosan miről csináljak videót? :thinking:

Hát igy olvasgatva … de neh legyen igazam szerintem maga dech-ben ment tönkre a menet :frowning:tehát van két opcio MecGayweres modon ujj mentet képzéz a dech-ben vagy másik dech

1 kedvelés

Amit @Elek_Segits tanácsol nekem​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Sajna Beatrix nincs hozzá technikám! Tekerés megvan hagysz rá a jobb ill. a bal lábra is rendesen! Berakod a tekerősegéddel a tekerést középre pozicionálva! Bal lábat beilleszted a csavar alá jobbra elvezeted visszahúzod a tekerősegéd alá és rátekered ezt a lábat a tekerősegédre! Meghúzod magad felé az egész tekerést majd mikor jó feszes lehúzod a csavart! Lábat letekered a tekerősegédről visszahajtod és levágod! Majd ugyan így a másik oldallal is!

2 kedvelés


szerény véleményem szerint ennél a fotónál fordítva kellene tekerni,azért is lazulhat …javítsatok ha tévednék :grin:

2 kedvelés

ez így nekem érthető ,de a fotón nem jó a tekerés iránya :grin:

2 kedvelés

Esetleg egy tekerés teflon szallaggal meg lehet próbálni meghekkelni a csavar menetet, hátha akkor kicsit megszorul.

3 kedvelés

Ezt kérdeztem ,hogy igy vagy forditva tekeri… :slightly_smiling_face:mert így nem az igazi

2 kedvelés

Most meg nem tudom mi az a teflon szalag :slightly_smiling_face:
De azt már értem,hogy fogassam le​:heart:

1 kedvelés

Próbáld meg nem úgy mint a fotón,hanem másik irányba tekerni és úgy beletenni a csavarok alá…menetiránnyal megegyezően tekerj,és úgy működnie kell​:blush:

5 kedvelés

Beatrix amit mondtam a videó 30percnél nézd meg! https://www.youtube.com/watch?v=9KGK8Qzg7kk&t=2370s

4 kedvelés

Pont úgy tekerem,ahogy ti most írjátok,hogy tekernem kéne​:slightly_smiling_face:

Pont most akartam legközelebb kipróbálni,hogy fordítva tekerek,ahogy most kiderült,hogy szerintetek nem jó:joy:

2 kedvelés

És,ha megnézitek kinagyítva a fotóm,ha pont a másik irányba tekernék,akkor ott közelebb van a csavarfej az oszlophoz…nem fogná meg jobban?Miért nem lenne jó fordítva tekerni?Az miben másabb?Vagyis mi a jelentősége?

2 kedvelés

A csavar jobbmenetes és nem behúzná a huzalt hanem kitolná de probáld ki a Bishopba én úgy tekerek nekem ott úgy vált be…

4 kedvelés

Szia! Próbáld ki hogy csak a szál huzalt fogasd le próba képen nem kell a tekeréssel szenvedni, esetleg ha megszakadt a menet akkor huzal nélkül se tudod a csavart már meghúzni a menetben!

2 kedvelés

Köszönöm szépen :slightly_smiling_face:De az utolsó leírásodból szerencsére megértettem.Most,hogy láttam is,biztos lehetek benne,hogy jól megértettem​:slightly_smiling_face:Ki fogom próbálni.
Van neki a V1-ről is videója.Azt is megnéztem…milyen érdekes…ő rövidebbre vágja a vatta végeit mint én és nem is borzolja meg a végeket mint én.És nem foglalkozik a kiálló kis vattaszálakkal…

1 kedvelés

Ki fogom próbálni :slightly_smiling_face:

Jó lesz az! Nem kell kétségbe borulni!!! :grin:

2 kedvelés

Dehogynem​:bangbang:Ha semmi nem jön be,mert pl.a menetet vagy mit vágtam gallyra,akkor bachatom,ha nem tudom majd használni a tankot.De akkor a modot sem​:cry:

Ezt használom hozzá,mert elvileg csillag a csavar​:see_no_evil:

1 kedvelés